Ramon Casas i Carbó Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1866 – 1932

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ramon Casas i Carbó op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Ramon Casas i Carbó: de cijfers in een paar regels

La pereza is de ster: 1.500 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 16% van alle weergaven van Ramon Casas i Carbó. Vervolgens komen Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver en La Sargantain. Samen komen de pagina van de kunstenaar (10.200 bezoeken) en de werken (6.800 bezoeken) tot een totaal van 17.000 bezoeken. De interesse nam af met 42% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Sep 2026 (7.600 bezoeken). Meest gesproken talen van het publiek: Duits (34%), Spaans (20%) en Ests (14%). Toplanden van het publiek: Duitsland (40%), Estland (14%) en Spanje (9%). Per apparaat: apparaten (52%), telefoons (39%) en tablets (9%). De bezoeken zijn gericht op Sereniteit (Sfeer), met 30% van de bezoeken tegenover 17% van de catalogus.

Ramon Casas i Carbó: 10 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Ramon Casas i Carbó.

  1. La pereza 1 La pereza, 1898 1.500 bezoeken · 15,6%
  2. Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver 2 Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver, 1893 1.100 bezoeken · 11,5%
  3. La Sargantain 3 La Sargantain, 1907 700 bezoeken · 7,3%
  4. Foreshortened female nude 4 Foreshortened female nude, 1894 500 bezoeken · 5,2%
  5. Out of Doors 5 Out of Doors, 1891 400 bezoeken · 4,2%
  6. Garrote vil 6 Garrote vil, 1894 400 bezoeken · 4,2%
  7. Dance at the Moulin de la Galette 7 Dance at the Moulin de la Galette, 1890 300 bezoeken · 3,1%
  8. Female nude 8 Female nude, 1894 300 bezoeken · 3,1%
  9. Female portrait 9 Female portrait, 1904 300 bezoeken · 3,1%
  10. Entre deux chapitres 10 Entre deux chapitres, 1890 300 bezoeken · 3,1%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Ramon Casas i Carbó?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100100
Jul 20267003.400
Aug 2026200500
Sep 20266.5001.100
Okt 20262.7001.700

Wanneer worden de werken van Ramon Casas i Carbó bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van Ramon Casas i Carbó, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
La pereza000000001000100500
A l'estiu tota cuca viu00000000200000
The Lyceum00000000001000
Portrait of Isabel Llorach000000000000
Portrait of Senyora Baladia000000000000
Study from Life for the Por…000000000000
Tom Roberts000000000000
Portrait of Montserrat Carbó000000000000
Dona rera persiana (Woman A…000000000000
Montserrat Casas000000000000

Welke apparaten gebruikt het publiek van Ramon Casas i Carbó?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten8.90052,4%
telefoons6.60038,8%
tablets1.5008,8%

Welke talen spreekt het publiek van Ramon Casas i Carbó?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Duits1.20034,3%
Spaans70020,0%
Ests50014,3%
Japans3008,6%
Russisch3008,6%
Engels2005,7%
Frans1002,9%
Italiaans1002,9%
Koreaans1002,9%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Ramon Casas i Carbó in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
zo 18 Okt200
ma 19 Okt200
di 20 Okt0
wo 21 Okt600
do 22 Okt100
vr 23 Okt300
za 24 Okt600
zo 25 Okt300
ma 26 Okt400
di 27 Okt400
wo 28 Okt500
do 29 Okt200
vr 30 Okt1.600
za 31 Okt600
zo 1 Nov600
ma 2 Nov600
di 3 Nov600
wo 4 Nov100
do 5 Nov300
vr 6 Nov300
za 7 Nov300
zo 8 Nov (voorspelling)400
ma 9 Nov (voorspelling)400
di 10 Nov (voorspelling)400
wo 11 Nov (voorspelling)400
do 12 Nov (voorspelling)200
vr 13 Nov (voorspelling)800
za 14 Nov (voorspelling)500
zo 15 Nov (voorspelling)400
ma 16 Nov (voorspelling)500
di 17 Nov (voorspelling)400
wo 18 Nov (voorspelling)500
do 19 Nov (voorspelling)200
vr 20 Nov (voorspelling)900
za 21 Nov (voorspelling)600
zo 22 Nov (voorspelling)500
ma 23 Nov (voorspelling)500
di 24 Nov (voorspelling)400
wo 25 Nov (voorspelling)500
do 26 Nov (voorspelling)300
vr 27 Nov (voorspelling)900
za 28 Nov (voorspelling)600

Veelgestelde vragen over Ramon Casas i Carbó

Welke werken van Ramon Casas i Carbó worden het meest bekeken?

La pereza eerst, met 1.500 bezoeken of 16% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Ramon Casas i Carbó op ArtsDot.com?

17.000 bezoeken in twaalf maanden: 10.200 naar de artiestenpagina en 6.800 naar de werken.

Welke apparaten trekken het publiek van Ramon Casas i Carbó?

Het publiek komt via apparaten (52%), telefoons (39%) en tablets (9%); apparaten is goed voor 52% van de bezoeken.

Welke talen spreekt het publiek van Ramon Casas i Carbó?

Duits (34%), Spaans (20%) en Ests (14%). De eerste taal, Duits, beslaat 34% van de bezoekers.

Welke werken van Ramon Casas i Carbó sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Sereniteit (Sfeer) zijn verantwoordelijk voor 30% van de bezoeken, hoewel ze slechts 17% van de catalogus beslaan.