Rafael Zabaleta Fuentes Populariteit & bezoekersstatistieken

1907 – 1960

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafael Zabaleta Fuentes op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Rafael Zabaleta Fuentes in een oogopslag

In de afgelopen twaalf maanden was Landscape with artist's farmhouse in Fique het meest bekeken werk van Rafael Zabaleta Fuentes op ArtsDot.com: 600 weergaven, goed voor 17% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Garden of Quesada in winter en Night cat. In totaal waren er 4.300 bezoeken aan Rafael Zabaleta Fuentes: 1.500 aan de artiestenpagina en 2.800 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht neemt toe: het aantal bezoeken steeg met 67% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 2.700 bezoeken. Mensen browsen op apparaten (74%) en telefoons (26%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 65% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 44% van de catalogus van de kunstenaar vormen.

De 10 meest bekeken werken van Rafael Zabaleta Fuentes

Dit zijn de 10 werken van Rafael Zabaleta Fuentes die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.

  1. Landscape with artist's farmhouse in Fique 1 Landscape with artist's farmhouse in Fique, 1940 600 bezoeken · 16,7%
  2. Garden of Quesada in winter 2 Garden of Quesada in winter, 1944 500 bezoeken · 13,9%
  3. Night cat 3 Night cat, 1956 400 bezoeken · 11,1%
  4. Family of puppeteers 4 Family of puppeteers, 1934 200 bezoeken · 5,6%
  5. Three nude women 5 Three nude women, 1934 200 bezoeken · 5,6%
  6. Sideboard 6 Sideboard, 1958 200 bezoeken · 5,6%
  7. Painter and reclining model 7 Painter and reclining model, 1942 200 bezoeken · 5,6%
  8. The camp gate 8 The camp gate 200 bezoeken · 5,6%
  9. Quesada Cemetery 9 Quesada Cemetery 200 bezoeken · 5,6%
  10. Two woman and self-portrait bust 10 Two woman and self-portrait bust, 1939 100 bezoeken · 2,8%

Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Rafael Zabaleta Fuentes per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20263002.400
Aug 2026200400
Sep 20261.0000

Hoe vaak worden de werken van Rafael Zabaleta Fuentes bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Rafael Zabaleta Fuentes worden maandelijks het meest bekeken?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Night cat00000000020000
Harlequin and clown with ma…000000000000
Family of puppeteers00000000010000
Portrait of girl sitting000000000000
Hunters000000000000
Three nude women000000000000
Two woman and self-portrait…00000000010000
The Quesada Garden000000000000
Self-portrait with model an…000000000000
Peasants000000000000

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rafael Zabaleta Fuentes?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.20074,4%
telefoons1.10025,6%

Welke talen spreken de bezoekers van Rafael Zabaleta Fuentes?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Spaans30075,0%
Russisch10025,0%

Hoeveel bezoeken krijgt Rafael Zabaleta Fuentes per dag, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
ma 21 Sep100
di 22 Sep0
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt100
ma 12 Okt (voorspelling)0
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0

Vragen over Rafael Zabaleta Fuentes op ArtsDot.com

Welke werken van Rafael Zabaleta Fuentes zijn het populairst?

Landscape with artist's farmhouse in Fique is het populairste werk met 600 weergaven (17% van alle weergaven van Rafael Zabaleta Fuentes). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.

Hoeveel mensen bekijken Rafael Zabaleta Fuentes op ArtsDot.com?

In de afgelopen twaalf maanden ontving Rafael Zabaleta Fuentes 4.300 bezoeken: 1.500 op de artiestenpagina en 2.800 op de pagina's van individuele werken.

Op welke apparaten surfen de bezoekers van Rafael Zabaleta Fuentes?

Voornamelijk via apparaten (74%) en telefoons (26%): 74% van de bezoeken komt van apparaten.

Welke soort werken geven de bezoekers van Rafael Zabaleta Fuentes de voorkeur?

Ze geven de voorkeur aan Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 65% van de bezoeken, tegenover 44% van de catalogus van de kunstenaar.