Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Puru op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Puru
Mensen bekijken PEAR FLOWER AND BIRD vaker dan welk ander werk van Puru dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 4% van alles wat bekeken is. AUTUMN COUNTRYSIDE en Kneeling by the River maken het podium compleet. Puru trok in totaal 4.800 bezoeken aan, met 1.200 op de artiestenpagina en 3.600 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 3.800 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%). Eén smaak valt op: Harmonieus palet (Kleurharmonie) trekt 87% van de bezoeken, terwijl het slechts 78% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Puru die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Puru die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 bezoeken · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 bezoeken · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 bezoeken · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 bezoeken · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 bezoeken · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 bezoeken · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 bezoeken · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 bezoeken · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 bezoeken · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 bezoeken · 2,1%
Hoe populair is de Puru-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 3.200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Puru in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Puru aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 2,0% | 4,3% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 19,1% |
| Lichtgevend | 88,0% | 76,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 70,0% | 66,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 23,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 8,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 2,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,0% | 57,5% |
| Pasteltinten | 32,0% | 34,0% |
| Monochroom | 10,0% | 6,4% |
| Aardse tinten | 0,0% | 2,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 23,4% |
| Gebalanceerd | 74,0% | 63,8% |
| Levendig | 10,0% | 12,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 54,0% | 48,9% |
| Zacht | 30,0% | 29,8% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 8,5% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 8,5% |
| Verklaring | 6,0% | 4,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 2,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 12,8% |
| Harmonieus palet | 78,0% | 87,2% |
Hoe verhouden de populairste werken van Puru zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Puru bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.900 | 81,2% |
| telefoons | 800 | 16,7% |
| tablets | 100 | 2,1% |
In welke talen wordt Puru gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 33,3% |
| Frans | 100 | 33,3% |
| Turks | 100 | 33,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Puru eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 100 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Puru: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Puru?
- Het is PEAR FLOWER AND BIRD: 200 bezoeken, 4% van de weergaven van Puru. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Puru?
- 4.800 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 1.200 op de artiestenpagina en 3.600 op de individuele werken.
Bekijken mensen Puru op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (81%), telefoons (17%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 81%.
Is er een bepaald type werk van Puru waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Harmonieus palet (Kleurharmonie): 87% van de bezoeken voor 78% van de catalogus.