Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre Narcisse Guérin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre Narcisse Guérin: de cijfers in een paar regels
Aurora and Cephalus is de ster: 800 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 40% van alle weergaven van Pierre Narcisse Guérin. Vervolgens komen Dido en Aeneas en The artist's daughter. Samen komen de pagina van de kunstenaar (100 bezoeken) en de werken (1.900 bezoeken) tot een totaal van 2.000 bezoeken. De interesse stijgt, met 200% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.200 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie), met 45% van de bezoeken tegenover 11% van de catalogus.
Pierre Narcisse Guérin: 9 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Pierre Narcisse Guérin.
-
1
Aurora and Cephalus, 1810
800 bezoeken · 40,0%
-
2
Dido en Aeneas, 1815
300 bezoeken · 15,0%
-
3
The artist's daughter
300 bezoeken · 15,0%
-
4
Study of a Nude Man, 1810
100 bezoeken · 5,0%
-
5
Clytemnestra and Agamemnon, 1822
100 bezoeken · 5,0%
-
6
Henri de la Rochejaquelin, 1817
100 bezoeken · 5,0%
-
7
Hermione and Oreste
100 bezoeken · 5,0%
-
8
Aeneas tells Dido the misfortunes of the Trojan city
100 bezoeken · 5,0%
-
9
Morpheus and Iris - Pierre-Narcisse Guérin, 2026
100 bezoeken · 5,0%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Pierre Narcisse Guérin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 0 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 500 |
Wanneer worden de werken van Pierre Narcisse Guérin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Pierre Narcisse Guérin, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 71,4% | 80,0% |
| Dramatisch | 14,3% | 20,0% |
| Mysterieus | 14,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 27,8% | 20,0% |
| Zachte schaduw | 44,4% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 27,8% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,8% | 55,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 5,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 38,9% | 30,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,1% | 10,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 70,6% | 73,7% |
| Donkere tinten | 23,5% | 26,3% |
| Neutrale kleuren | 5,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 27,8% | 55,0% |
| Gebalanceerd | 61,1% | 40,0% |
| Levendig | 11,1% | 5,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,7% | 10,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 5,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 55,0% |
| Verklaring | 50,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 45,0% |
| Zacht gemengd palet | 27,8% | 5,0% |
| Evenwichtige harmonie | 5,6% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 35,0% |
| Harmonieus palet | 5,6% | 15,0% |
Wat zijn de topstukken van Pierre Narcisse Guérin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aurora and Cephalus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 200 |
| Dido en Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| The Return of Marcus Sextus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Nude Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Napoleon Pardoning the Rebe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sappho on the Leucadian Cli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morpheus and Iris - Pierre-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henri de la Rochejaquelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clytemnestra and Agamemnon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Pierre Narcisse Guérin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Pierre Narcisse Guérin in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 200 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 100 |
Veelgestelde vragen over Pierre Narcisse Guérin
Welke werken van Pierre Narcisse Guérin worden het meest bekeken?
- Aurora and Cephalus eerst, met 800 bezoeken of 40% van de weergaven. 9 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Pierre Narcisse Guérin op ArtsDot.com?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina en 1.900 naar de werken.
Welke werken van Pierre Narcisse Guérin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 45% van de bezoeken, hoewel ze slechts 11% van de catalogus beslaan.