Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Peter van Boucle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Peter van Boucle: de cijfers in een paar regels
Still life with fruit and game is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 43% van alle weergaven van Peter van Boucle. Vervolgens komen Still-Life en Meat from the Butcher with Dog and Cat. Samen komen de pagina van de kunstenaar (500 bezoeken) en de werken (700 bezoeken) tot een totaal van 1.200 bezoeken. De interesse stijgt, met 400% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Okt 2026 (500 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging), met 71% van de bezoeken tegenover 43% van de catalogus.
Peter van Boucle: 4 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Peter van Boucle.
-
1
Still life with fruit and game
300 bezoeken · 42,9%
-
2
Still-Life
200 bezoeken · 28,6%
-
3
Meat from the Butcher with Dog and Cat, 1651
100 bezoeken · 14,3%
-
4
A still life with a dead hare, a duck, a pheasant and poultry on a table draped with a white cloth, together with a basket with fruit
100 bezoeken · 14,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Peter van Boucle?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 400 |
Wanneer worden de werken van Peter van Boucle bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Peter van Boucle, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 78,6% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 14,3% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 7,1% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 57,1% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,9% | 71,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 92,9% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 7,1% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,1% | 0,0% |
| Zacht | 42,9% | 57,1% |
| Gebalanceerd | 14,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 7,1% | 28,6% |
| Verklaring | 28,6% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,1% | 28,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,9% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 35,7% | 42,9% |
Wat zijn de topstukken van Peter van Boucle, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruits and vegetables | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hunter's trophies with deer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Basket of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Carp and Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meat from the Butcher with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still life loaf of bread | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Fruit Seller | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pieter van Boucle Two Hound… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish Still Life with Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Peter van Boucle?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Peter van Boucle in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 400 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Peter van Boucle
Welke werken van Peter van Boucle worden het meest bekeken?
- Still life with fruit and game eerst, met 300 bezoeken of 43% van de weergaven. 4 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Peter van Boucle op ArtsDot.com?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 500 naar de artiestenpagina en 700 naar de werken.
Welke werken van Peter van Boucle sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 71% van de bezoeken, hoewel ze slechts 43% van de catalogus beslaan.