Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Peter Max op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Peter Max: de cijfers in een paar regels
Girl is de ster: 900 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 36% van alle weergaven van Peter Max. Vervolgens komen Peace sign en Head large. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.400 bezoeken) en de werken (600 bezoeken) tot een totaal van 2.000 bezoeken. De interesse stijgt, met 700% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Aardse tinten (Kleurenpalet), met 80% van de bezoeken tegenover 21% van de catalogus.
Peter Max: 9 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Peter Max.
-
1
Girl
900 bezoeken · 36,0%
-
2
Peace sign
700 bezoeken · 28,0%
-
3
Head large
200 bezoeken · 8,0%
-
4
Sunshine daydream
200 bezoeken · 8,0%
-
5
Liberty head
100 bezoeken · 4,0%
-
6
Statue of Liberty
100 bezoeken · 4,0%
-
7
Runner
100 bezoeken · 4,0%
-
8
Posters
100 bezoeken · 4,0%
-
9
Untitled (648)
100 bezoeken · 4,0%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Peter Max?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 700 | 100 |
Wanneer worden de werken van Peter Max bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Peter Max, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 4,2% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 54,2% | 20,0% |
| Algehele helderheid: licht | 41,7% | 80,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 54,2% | 12,0% |
| Levendige kleur | 45,8% | 88,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 20,8% | 80,0% |
| Donkere tinten | 37,5% | 8,0% |
| Warme tinten | 25,0% | 8,0% |
| Zonsondergang | 8,3% | 4,0% |
| Pasteltinten | 4,2% | 0,0% |
| Levendig en fel | 4,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 100,0% | 100,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,7% | 28,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 8,0% |
| Krachtig contrast | 20,8% | 40,0% |
| Verklaring | 45,8% | 24,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 79,2% | 32,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 40,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 4,2% | 28,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Peter Max, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vlag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head large | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Statue of Liberty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Liberty head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Runner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Mickey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Without borders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Van gogh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Peter Max?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 200 | 33,3% |
| Tsjechisch | 200 | 33,3% |
| Spaans | 100 | 16,7% |
| Frans | 100 | 16,7% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Peter Max in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Peter Max
Welke werken van Peter Max worden het meest bekeken?
- Girl eerst, met 900 bezoeken of 36% van de weergaven. 9 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Peter Max op ArtsDot.com?
- 2.000 bezoeken in twaalf maanden: 1.400 naar de artiestenpagina en 600 naar de werken.
Welke werken van Peter Max sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Aardse tinten (Kleurenpalet) zijn verantwoordelijk voor 80% van de bezoeken, hoewel ze slechts 21% van de catalogus beslaan.