Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pérez Celis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Pérez Celis
Mensen bekijken Abriendo caminos vaker dan welk ander werk van Pérez Celis dan ook: 600 bezoeken in twaalf maanden, of 25% van alles wat bekeken is. Resurección en Misión propria Contruccion -Transformación maken het podium compleet. Pérez Celis trok in totaal 2.300 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 1.800 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.800 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 33% van de bezoeken, terwijl het slechts 6% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Pérez Celis die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Pérez Celis die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Abriendo caminos, 1981
600 bezoeken · 25,0%
-
2
Resurección, 1979
300 bezoeken · 12,5%
-
3
Misión propria Contruccion -Transformación, 1970
300 bezoeken · 12,5%
-
4
El pez mágico, 1960
100 bezoeken · 4,2%
-
5
Todo es posible, todo existe, 1973
100 bezoeken · 4,2%
-
6
Espacio roto, 1981
100 bezoeken · 4,2%
-
7
Bird in the space Gold, 2006
100 bezoeken · 4,2%
-
8
La presencia, 1985
100 bezoeken · 4,2%
-
9
The endless column, 2006
100 bezoeken · 4,2%
-
10
Movimiento percutor, 1993
100 bezoeken · 4,2%
Hoe populair is de Pérez Celis-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 500 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Pérez Celis in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Pérez Celis aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 22,0% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 22,0% | 25,0% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 8,3% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 33,3% |
| Lichtgevend | 8,0% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,0% | 29,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 12,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 20,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 30,0% | 37,5% |
| Levendige kleur | 6,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 31,7% | 47,1% |
| Donkere tinten | 39,0% | 11,8% |
| Neutrale kleuren | 26,8% | 35,3% |
| Pasteltinten | 0,0% | 5,9% |
| Levendig en fel | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 20,8% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 45,8% |
| Levendig | 32,0% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 12,5% |
| Zacht | 14,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 12,5% |
| Verklaring | 54,0% | 54,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 20,8% |
| Zacht gemengd palet | 18,0% | 33,3% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 20,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 20,8% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 4,2% |
Hoe verhouden de populairste werken van Pérez Celis zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Todo es posible, todo existe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Montevideo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| De Natura Rerum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self portrait to observe th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| El pez mágico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The head First step | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Endless | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paisaje Ideal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Místico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Músico | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Pérez Celis gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Pérez Celis eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
Pérez Celis: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Pérez Celis?
- Het is Abriendo caminos: 600 bezoeken, 25% van de weergaven van Pérez Celis. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Pérez Celis?
- 2.300 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 1.800 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Pérez Celis waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 33% van de bezoeken voor 6% van de catalogus.