Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pere Serra op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pere Serra: de cijfers in een paar regels
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 22% van alle weergaven van Pere Serra. Vervolgens komen Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra en Mare De Déu De Sigena. Samen komen de pagina van de kunstenaar (400 bezoeken) en de werken (900 bezoeken) tot een totaal van 1.300 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (1.300 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Contrast), met 22% van de bezoeken tegenover 8% van de catalogus.
Pere Serra: 8 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Pere Serra.
-
1
Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Monestir De Sant Cugat - Retaule De Pere Serra
100 bezoeken · 11,1%
-
3
Mare De Déu De Sigena
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Madonna with Angels Playing Music, 1390
100 bezoeken · 11,1%
-
5
Madonna With Angels Playing Music
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Crucifixió De Sant Pere. Pintura Gòtica De Pere Serra
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Virgem
100 bezoeken · 11,1%
-
8
Madonna And Child With Saints George And Martin
100 bezoeken · 11,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Pere Serra?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Pere Serra bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Pere Serra, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,3% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 58,3% | 55,6% |
| Gematigde luminantie | 33,3% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,3% | 11,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,7% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 75,0% | 77,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 83,3% | 77,8% |
| Aardse tinten | 8,3% | 11,1% |
| Neutrale kleuren | 8,3% | 11,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,3% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 44,4% |
| Levendig | 50,0% | 44,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 8,3% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 50,0% | 33,3% |
| Verklaring | 33,3% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 22,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 66,7% | 55,6% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 22,2% |
Wat zijn de topstukken van Pere Serra, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madonna and Child with Ange… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Taula De La Nativitat, Rpoc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mare De Déu De Sigena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Madonna with Angels Playing… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monestir De Sant Cugat - Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixió De Sant Pere. Pi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Aint Peter, Saint Claire, S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint John The Baptist, Sai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Pere Serra?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Pere Serra in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Pere Serra
Welke werken van Pere Serra worden het meest bekeken?
- Taula De La Nativitat, Rpocedent D'un Retaule De L'església De Sant Pere De Cubells eerst, met 200 bezoeken of 22% van de weergaven. 8 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Pere Serra op ArtsDot.com?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina en 900 naar de werken.
Welke werken van Pere Serra sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gebalanceerd (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 22% van de bezoeken, hoewel ze slechts 8% van de catalogus beslaan.