Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pieter Neefs De Jongere op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pieter Neefs De Jongere in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Interior of St Bavo, Haarlem het meest bekeken werk van Pieter Neefs De Jongere op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 29% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 en 208l13033 - (6VRWK). In totaal waren er 2.300 bezoeken aan Pieter Neefs De Jongere: 900 aan de artiestenpagina en 1.400 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 1.900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Serene (Contrast): 57% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 38% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 9 meest bekeken werken van Pieter Neefs De Jongere
Dit zijn de 9 werken van Pieter Neefs De Jongere die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 bezoeken · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 bezoeken · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Interieur van een kerk
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Pieter Neefs De Jongere per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Pieter Neefs De Jongere bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Pieter Neefs De Jongere?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 56,2% | 64,3% |
| Zachte schaduw | 37,5% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 6,2% | 7,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 14,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 43,8% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,2% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 83,3% | 90,0% |
| Donkere tinten | 8,3% | 10,0% |
| Monochroom | 8,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,8% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 56,2% | 57,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 37,5% | 57,1% |
| Zacht | 31,2% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 6,2% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 6,2% | 0,0% |
| Verklaring | 18,8% | 21,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,5% | 14,3% |
| Harmonieus palet | 68,8% | 71,4% |
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interieur van een Gotische… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interieur van een kerk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Pieter Neefs De Jongere?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Pieter Neefs De Jongere per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Pieter Neefs De Jongere op ArtsDot.com
Welke werken van Pieter Neefs De Jongere zijn het populairst?
- Interior of St Bavo, Haarlem is het populairste werk met 400 weergaven (29% van alle weergaven van Pieter Neefs De Jongere). De bovenstaande ranglijst bevat de 9 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Pieter Neefs De Jongere op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Pieter Neefs De Jongere 2.300 bezoeken: 900 op de artiestenpagina en 1.400 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Pieter Neefs De Jongere de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Serene (Contrast): 57% van de bezoeken, tegenover 38% van de catalogus van de kunstenaar.