Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Sérusier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Paul Sérusier: de cijfers in een paar regels
Still Life with Corn and Tomatoes is de ster: 500 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 4% van alle weergaven van Paul Sérusier. Vervolgens komen Avenue de Neuilly en Susanna and the Elders. Samen komen de pagina van de kunstenaar (2.300 bezoeken) en de werken (10.600 bezoeken) tot een totaal van 12.900 bezoeken. De interesse nam af met 25% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (11.200 bezoeken). Per apparaat: apparaten (91%) en telefoons (9%). De bezoeken zijn gericht op Krachtig en gedurfd (Sfeer), met 18% van de bezoeken tegenover 0% van de catalogus.
Paul Sérusier: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Paul Sérusier.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Paul Sérusier?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
200
Jul 2026
1.900
9.300
Aug 2026
100
700
Sep 2026
200
400
Wanneer worden de werken van Paul Sérusier bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Paul Sérusier, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
60,0%
57,1%
Krachtig en gedurfd
0,0%
18,4%
Nostalgisch
10,0%
10,2%
Sereniteit
0,0%
10,2%
Mystiek
10,0%
4,1%
Dramatisch
10,0%
0,0%
Romantisch
10,0%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
30,0%
28,6%
Sereniteit
30,0%
22,4%
Sereniteit
20,0%
16,3%
Blijmoedig
0,0%
16,3%
Energiek
0,0%
8,2%
Melancholisch
10,0%
6,1%
Mysterieus
0,0%
2,0%
Romantisch
10,0%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
18,0%
12,4%
Zachte schaduw
46,0%
51,3%
Gematigde luminantie
34,0%
29,2%
Algehele helderheid: licht
2,0%
3,5%
Lichtgevend
0,0%
3,5%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
4,0%
1,8%
Subtiel kleurgebruik
28,0%
24,8%
Gematigd zachte verzadiging
26,0%
26,6%
Duidelijke kleurkracht
42,0%
39,8%
Levendige kleur
0,0%
7,1%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donkere tinten
61,1%
57,6%
Aardse tinten
33,3%
32,6%
Neutrale kleuren
5,6%
6,5%
Levendig en fel
0,0%
3,3%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
4,0%
2,6%
Gebalanceerd
58,0%
51,3%
Levendig
38,0%
46,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
18,0%
19,5%
Zacht
30,0%
31,0%
Gebalanceerd
18,0%
18,6%
Krachtig contrast
26,0%
23,9%
Verklaring
8,0%
7,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
22,0%
15,9%
Zacht gemengd palet
10,0%
14,2%
Evenwichtige harmonie
14,0%
11,5%
Sterke kleurconsistentie
46,0%
50,4%
Harmonieus palet
8,0%
8,0%
Wat zijn de topstukken van Paul Sérusier, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Roof Tops in Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Talisman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Portret van Paul Ranson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
La lutte bretonne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape at Le Pouldu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La barrière fleurie, Le Pou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kleurelwiel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Celtic Tale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Laundresses at the River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Snake-Eaters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruikt het publiek van Paul Sérusier?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
11.800
91,5%
telefoons
1.100
8,5%
Welke talen spreekt het publiek van Paul Sérusier?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Tsjechisch
100
16,7%
Engels
100
16,7%
Frans
100
16,7%
Italiaans
100
16,7%
Japans
100
16,7%
Nederlands
100
16,7%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Sérusier in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
ma 21 Sep
100
di 22 Sep
100
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
100
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
200
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
800
za 3 Okt
200
zo 4 Okt
400
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
400
vr 9 Okt
700
za 10 Okt
800
zo 11 Okt
0
ma 12 Okt (voorspelling)
200
di 13 Okt (voorspelling)
100
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
300
vr 16 Okt (voorspelling)
1.100
za 17 Okt (voorspelling)
700
zo 18 Okt (voorspelling)
300
ma 19 Okt (voorspelling)
200
di 20 Okt (voorspelling)
200
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
300
vr 23 Okt (voorspelling)
1.300
za 24 Okt (voorspelling)
900
zo 25 Okt (voorspelling)
300
ma 26 Okt (voorspelling)
300
di 27 Okt (voorspelling)
200
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
1.500
za 31 Okt (voorspelling)
1.000
zo 1 Nov (voorspelling)
400
Veelgestelde vragen over Paul Sérusier
Welke werken van Paul Sérusier worden het meest bekeken?
Still Life with Corn and Tomatoes eerst, met 500 bezoeken of 4% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Paul Sérusier op ArtsDot.com?
12.900 bezoeken in twaalf maanden: 2.300 naar de artiestenpagina en 10.600 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Paul Sérusier?
Het publiek komt via apparaten (91%) en telefoons (9%); apparaten is goed voor 91% van de bezoeken.
Welke werken van Paul Sérusier sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Krachtig en gedurfd (Sfeer) zijn verantwoordelijk voor 18% van de bezoeken, hoewel ze slechts 0% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?