Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Jenkins op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Jenkins: de cijfers in een paar regels
Phenomena Off from Shore is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 11% van alle weergaven van Paul Jenkins. Vervolgens komen Continental divide en Untitled (246). Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (2.100 bezoeken) tot een totaal van 2.400 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (2.000 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Verklaring (Contrast), met 93% van de bezoeken tegenover 76% van de catalogus.
Paul Jenkins: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Paul Jenkins.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 bezoeken · 11,1%
-
2
Continental divide
300 bezoeken · 11,1%
-
3
Untitled (246)
200 bezoeken · 7,4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 bezoeken · 3,7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 bezoeken · 3,7%
-
6
Untitled (492)
100 bezoeken · 3,7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 bezoeken · 3,7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 bezoeken · 3,7%
-
9
Mandragora
100 bezoeken · 3,7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 bezoeken · 3,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Paul Jenkins?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 400 |
| Jul 2026 | 300 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Paul Jenkins bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Paul Jenkins, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 14,8% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 25,9% |
| Algehele helderheid: licht | 38,0% | 37,0% |
| Lichtgevend | 10,0% | 22,2% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 34,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 7,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 18,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 28,0% | 40,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,3% | 43,5% |
| Donkere tinten | 25,0% | 21,7% |
| Pasteltinten | 5,6% | 17,4% |
| Metallic tinten | 5,6% | 13,0% |
| Aardse tinten | 5,6% | 4,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 29,6% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 33,3% |
| Levendig | 26,0% | 37,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 3,7% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 3,7% |
| Verklaring | 76,0% | 92,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 48,0% | 51,8% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 14,8% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 18,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 14,0% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 12,0% | 3,7% |
Wat zijn de topstukken van Paul Jenkins, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Paul Jenkins?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Jenkins in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Paul Jenkins
Welke werken van Paul Jenkins worden het meest bekeken?
- Phenomena Off from Shore eerst, met 300 bezoeken of 11% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Paul Jenkins op ArtsDot.com?
- 2.400 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 2.100 naar de werken.
Welke werken van Paul Jenkins sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Verklaring (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 93% van de bezoeken, hoewel ze slechts 76% van de catalogus beslaan.