Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul André op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul André in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Equivalent VIII het meest bekeken werk van Paul André op ArtsDot.com: 900 weergaven, goed voor 21% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Cedar Piece en 37th Piece of Work. In totaal waren er 2.100 bezoeken aan Paul André: 300 aan de artiestenpagina en 1.800 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.700 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 60% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 27% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Paul André
Dit zijn de 10 werken van Paul André die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Equivalent VIII, 1966
900 bezoeken · 21,4%
-
2
Cedar Piece, 1964
800 bezoeken · 19,0%
-
3
37th Piece of Work, 1969
400 bezoeken · 9,5%
-
4
Spill (Scatter Piece), 1966
300 bezoeken · 7,1%
-
5
Untitled, 1963
200 bezoeken · 4,8%
-
6
Chain Well (Element Series), 1964
200 bezoeken · 4,8%
-
7
Carl Andre, Fall, 1968
200 bezoeken · 4,8%
-
8
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 bezoeken · 4,8%
-
9
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 bezoeken · 2,4%
-
10
THREE SACHEM, 1963
100 bezoeken · 2,4%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Paul André per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 1.500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Paul André bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Paul André?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 6,1% | 19,1% |
| Gematigde luminantie | 14,3% | 30,9% |
| Algehele helderheid: licht | 36,7% | 19,1% |
| Lichtgevend | 40,8% | 23,8% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 85,7% | 71,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,2% | 23,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,0% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 59,1% | 59,1% |
| Monochroom | 20,4% | 13,6% |
| Pasteltinten | 13,6% | 27,3% |
| Aardse tinten | 4,5% | 0,0% |
| Donkere tinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 81,6% | 83,3% |
| Gebalanceerd | 16,3% | 16,7% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 38,8% | 16,7% |
| Zacht | 24,5% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 2,0% | 2,4% |
| Krachtig contrast | 8,2% | 14,3% |
| Verklaring | 26,5% | 59,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,2% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 16,3% | 30,9% |
| Evenwichtige harmonie | 6,1% | 21,4% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,8% | 19,1% |
| Harmonieus palet | 26,5% | 21,4% |
Welke werken van Paul André worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Magnesium-Zinc Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Passport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| w i a t t i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| secret his | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| hydrogenheliumlithiumberyli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| ddddddddddddddddfffffffffff… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Paul André?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Paul André per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 100 |
| zo 25 Okt | 200 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 400 |
| wo 28 Okt | 100 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Paul André op ArtsDot.com
Welke werken van Paul André zijn het populairst?
- Equivalent VIII is het populairste werk met 900 weergaven (21% van alle weergaven van Paul André). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Paul André op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Paul André 2.100 bezoeken: 300 op de artiestenpagina en 1.800 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Paul André de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Verklaring (Contrast): 60% van de bezoeken, tegenover 27% van de catalogus van de kunstenaar.