Nicolas Lancret Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1689 – 1743

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas Lancret op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Nicolas Lancret: de cijfers in een paar regels

Spring is de ster: 1.100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 10% van alle weergaven van Nicolas Lancret. Vervolgens komen Lady and Gentleman with two Girls and a Servant en L'Innocence. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.700 bezoeken) en de werken (10.900 bezoeken) tot een totaal van 12.600 bezoeken. De interesse stijgt, met 57% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (8.600 bezoeken). Per apparaat: apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%). De bezoeken zijn gericht op Verklaring (Contrast), met 45% van de bezoeken tegenover 30% van de catalogus.

Nicolas Lancret: 10 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Nicolas Lancret.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 bezoeken · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 bezoeken · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 bezoeken · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 bezoeken · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 bezoeken · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 bezoeken · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 bezoeken · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 bezoeken · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 bezoeken · 2,7%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Nicolas Lancret?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026200200
Jul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Wanneer worden de werken van Nicolas Lancret bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van Nicolas Lancret, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Welke apparaten gebruikt het publiek van Nicolas Lancret?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten10.30081,7%
telefoons1.80014,3%
tablets5004,0%

Welke talen spreekt het publiek van Nicolas Lancret?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Chinese70077,8%
Engels20022,2%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Nicolas Lancret in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep100
di 29 Sep200
wo 30 Sep0
do 1 Okt100
vr 2 Okt300
za 3 Okt100
zo 4 Okt0
ma 5 Okt100
di 6 Okt100
wo 7 Okt0
do 8 Okt100
vr 9 Okt100
za 10 Okt0
zo 11 Okt200
ma 12 Okt100
di 13 Okt300
wo 14 Okt500
do 15 Okt400
vr 16 Okt100
za 17 Okt (voorspelling)100
zo 18 Okt (voorspelling)100
ma 19 Okt (voorspelling)200
di 20 Okt (voorspelling)400
wo 21 Okt (voorspelling)400
do 22 Okt (voorspelling)400
vr 23 Okt (voorspelling)400
za 24 Okt (voorspelling)100
zo 25 Okt (voorspelling)200
ma 26 Okt (voorspelling)200
di 27 Okt (voorspelling)500
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)500
vr 30 Okt (voorspelling)400
za 31 Okt (voorspelling)100
zo 1 Nov (voorspelling)200
ma 2 Nov (voorspelling)300
di 3 Nov (voorspelling)600
wo 4 Nov (voorspelling)500
do 5 Nov (voorspelling)600
vr 6 Nov (voorspelling)500

Veelgestelde vragen over Nicolas Lancret

Welke werken van Nicolas Lancret worden het meest bekeken?

Spring eerst, met 1.100 bezoeken of 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Nicolas Lancret op ArtsDot.com?

12.600 bezoeken in twaalf maanden: 1.700 naar de artiestenpagina en 10.900 naar de werken.

Welke apparaten trekken het publiek van Nicolas Lancret?

Het publiek komt via apparaten (82%), telefoons (14%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 82% van de bezoeken.

Welke werken van Nicolas Lancret sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Verklaring (Contrast) zijn verantwoordelijk voor 45% van de bezoeken, hoewel ze slechts 30% van de catalogus beslaan.