Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Michel Marot op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Michel Marot in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Preparing the slope for building 5 het meest bekeken werk van Michel Marot op ArtsDot.com: 200 weergaven, goed voor 14% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Northern part of Cypress Alley, looking to the north en Building 3, great hall looking towards the north. In totaal waren er 1.400 bezoeken aan Michel Marot: 400 aan de artiestenpagina en 1.000 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Zacht gemengd palet (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 14% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Michel Marot
Dit zijn de 10 werken van Michel Marot die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Preparing the slope for building 5, 1968
200 bezoeken · 14,3%
-
2
Northern part of Cypress Alley, looking to the north, 1972
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Building 3, great hall looking towards the north, 1972
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Terraces of building 3 and building 4, looking to the south – east, 1970
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Level -2 of building 1, looking to the west, 1969
100 bezoeken · 7,1%
-
6
View of the Bosco from the last floor of the old Villa, 1972
100 bezoeken · 7,1%
-
7
North part of Cypress Alley, looking to the south, 1972
100 bezoeken · 7,1%
-
8
A room in the south – west part of building 3, 1970
100 bezoeken · 7,1%
-
9
The old Villa, last floor, looking towards the east, 1969
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Building 4, a pathway parallel to the central street looking south
100 bezoeken · 7,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Michel Marot per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Michel Marot bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Michel Marot?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 30,0% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 71,4% |
| Algehele helderheid: licht | 14,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 96,0% | 92,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,0% | 7,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 96,0% | 92,9% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 7,1% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 2,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 7,1% |
| Verklaring | 88,0% | 92,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 50,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 7,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 14,3% |
Welke werken van Michel Marot worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Statues of the four seasons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, south side look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| North side of building 3 an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cypress Alley, going up tow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, detail of one o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| East garden on the north –… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 5, south – west fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Birdseye view of buildings… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building 3, great hall look… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Michel Marot?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Michel Marot per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Michel Marot op ArtsDot.com
Welke werken van Michel Marot zijn het populairst?
- Preparing the slope for building 5 is het populairste werk met 200 weergaven (14% van alle weergaven van Michel Marot). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Michel Marot op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Michel Marot 1.400 bezoeken: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Michel Marot de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Zacht gemengd palet (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken, tegenover 14% van de catalogus van de kunstenaar.