Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mel Ramos op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mel Ramos: de cijfers in een paar regels
Miss kiss is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 10% van alle weergaven van Mel Ramos. Vervolgens komen AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal en Monterey jackie. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.500 bezoeken) en de werken (1.800 bezoeken) tot een totaal van 3.300 bezoeken. De interesse stijgt, met 800% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (2.000 bezoeken). Per apparaat: apparaten (73%), telefoons (21%) en tablets (6%). De bezoeken zijn gericht op Zacht gemengd palet (Kleurharmonie), met 29% van de bezoeken tegenover 10% van de catalogus.
Mel Ramos: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Mel Ramos.
-
1
Miss kiss
400 bezoeken · 9,8%
-
2
AC Delco Spark Plug Pin Up Girl Decal
400 bezoeken · 9,8%
-
3
Monterey jackie
300 bezoeken · 7,3%
-
4
Davidoff - Hav A Havana IV
200 bezoeken · 4,9%
-
5
Hav-a-havana -1
200 bezoeken · 4,9%
-
6
Camilla
200 bezoeken · 4,9%
-
7
Haveahavana
200 bezoeken · 4,9%
-
8
Have a Havana - (11)
200 bezoeken · 4,9%
-
9
Vintage peek-a-boo portfolio
200 bezoeken · 4,9%
-
10
Artwork large
200 bezoeken · 4,9%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Mel Ramos?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 700 | 200 |
Wanneer worden de werken van Mel Ramos bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Mel Ramos, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 2,0% | 9,8% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 12,2% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 39,0% |
| Lichtgevend | 42,0% | 39,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 24,0% | 19,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,0% | 17,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 28,0% | 26,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 28,0% | 19,5% |
| Levendige kleur | 8,0% | 17,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,7% | 51,3% |
| Aardse tinten | 13,0% | 10,8% |
| Pasteltinten | 13,0% | 8,1% |
| Donkere tinten | 8,7% | 8,1% |
| Metallic tinten | 2,2% | 10,8% |
| Levendig en fel | 2,2% | 10,8% |
| Natuurlijke tinten | 2,2% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 8,0% | 9,8% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 43,9% |
| Levendig | 46,0% | 46,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 17,1% |
| Zacht | 40,0% | 31,7% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 12,2% |
| Krachtig contrast | 12,0% | 24,4% |
| Verklaring | 22,0% | 14,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 22,0% | 7,3% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 29,3% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 4,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,0% | 46,3% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 12,2% |
Wat zijn de topstukken van Mel Ramos, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virnaburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| AC Delco Spark Plug Pin Up… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Monterey jackie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Barbiburger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lola cola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vintage peek-a-boo portfolio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lola cola -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Candy II box | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Velveeta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Miss martini | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Mel Ramos?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.400 | 72,7% |
| telefoons | 700 | 21,2% |
| tablets | 200 | 6,1% |
Welke talen spreekt het publiek van Mel Ramos?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 25,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
| Italiaans | 100 | 25,0% |
| Portugees | 100 | 25,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Mel Ramos in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 300 |
| di 20 Okt | 200 |
| wo 21 Okt | 100 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Mel Ramos
Welke werken van Mel Ramos worden het meest bekeken?
- Miss kiss eerst, met 400 bezoeken of 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Mel Ramos op ArtsDot.com?
- 3.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.500 naar de artiestenpagina en 1.800 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Mel Ramos?
- Het publiek komt via apparaten (73%), telefoons (21%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 73% van de bezoeken.
Welke werken van Mel Ramos sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 29% van de bezoeken, hoewel ze slechts 10% van de catalogus beslaan.