Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Meindert Hobbema op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Meindert Hobbema
Mensen bekijken River Landscape with Fishermen vaker dan welk ander werk van Meindert Hobbema dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 12% van alles wat bekeken is. LA FERME en The road to middelharnis maken het podium compleet. Meindert Hobbema trok in totaal 1.800 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 1.300 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.200 bezoeken. Eén smaak valt op: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) trekt 19% van de bezoeken, terwijl het slechts 13% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Meindert Hobbema die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Meindert Hobbema die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 bezoeken · 12,5%
-
2
LA FERME
200 bezoeken · 12,5%
-
3
The road to middelharnis
200 bezoeken · 12,5%
-
4
The Water Mill 1
200 bezoeken · 12,5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 bezoeken · 6,2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 bezoeken · 6,2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Meyndert the water mill
100 bezoeken · 6,2%
-
10
A Watermill
100 bezoeken · 6,2%
Hoe populair is de Meindert Hobbema-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Meindert Hobbema in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Meindert Hobbema aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 7,9% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 44,7% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 39,5% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 7,9% | 12,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 43,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 47,4% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 2,6% | 6,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 57,9% | 56,2% |
| Gebalanceerd | 42,1% | 43,8% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 5,3% | 6,2% |
| Gebalanceerd | 2,6% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 15,8% | 18,8% |
| Verklaring | 76,3% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,2% | 18,8% |
| Zacht gemengd palet | 2,6% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 21,1% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 55,3% | 56,2% |
| Harmonieus palet | 7,9% | 12,5% |
Hoe verhouden de populairste werken van Meindert Hobbema zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Meyndert the water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Watermill beside a Woody… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm in the Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village Street under Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Meindert Hobbema gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Meindert Hobbema eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 400 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Meindert Hobbema: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Meindert Hobbema?
- Het is River Landscape with Fishermen: 200 bezoeken, 12% van de weergaven van Meindert Hobbema. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Meindert Hobbema?
- 1.800 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 1.300 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Meindert Hobbema waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 19% van de bezoeken voor 13% van de catalogus.