Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maynard Dixon op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maynard Dixon in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Peaceful Morning het meest bekeken werk van Maynard Dixon op ArtsDot.com: 200 weergaven, goed voor 50% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Shadows on Short Creek en Home Pastures (Three Cowboys). In totaal waren er 1.100 bezoeken aan Maynard Dixon: 800 aan de artiestenpagina en 300 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 700 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 62% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 3 meest bekeken werken van Maynard Dixon
Dit zijn de 3 werken van Maynard Dixon die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Maynard Dixon per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 100 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Maynard Dixon bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Maynard Dixon?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 37,5% | 25,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 75,0% |
| Lichtgevend | 12,5% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 12,5% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 62,5% | 100,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 75,0% |
| Levendig | 25,0% | 25,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,0% | 25,0% |
| Zacht | 25,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 25,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 37,5% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 75,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 25,0% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 12,5% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van Maynard Dixon worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Shapes of Fear | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Packers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home of the Desert Rat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rain for the Gulf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Home Pastures (Three Cowboy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Boulder Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shadows on Short Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peaceful Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
Welke talen spreken de bezoekers van Maynard Dixon?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Maynard Dixon per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Maynard Dixon op ArtsDot.com
Welke werken van Maynard Dixon zijn het populairst?
- Peaceful Morning is het populairste werk met 200 weergaven (50% van alle weergaven van Maynard Dixon). De bovenstaande ranglijst bevat de 3 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Maynard Dixon op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Maynard Dixon 1.100 bezoeken: 800 op de artiestenpagina en 300 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Maynard Dixon de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging): 100% van de bezoeken, tegenover 62% van de catalogus van de kunstenaar.