Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maurice Estève op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Maurice Estève in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Les premiers pas het meest bekeken werk van Maurice Estève op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 27% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen La loge en Pommes, chapeau et sabots (Titre d'usage) Pommes et sabots (Titre inscrit au dos du tableau). In totaal waren er 1.300 bezoeken aan Maurice Estève: 300 aan de artiestenpagina en 1.000 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 50% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Serene (Contrast): 45% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 18% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 8 meest bekeken werken van Maurice Estève
Dit zijn de 8 werken van Maurice Estève die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Les premiers pas
300 bezoeken · 27,3%
-
2
La loge
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Pommes, chapeau et sabots (Titre d'usage) Pommes et sabots (Titre inscrit au dos du tableau)
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Hiva
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Lourouer
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Paris a deux mille ans
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Taplu
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Buranlure
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Maurice Estève per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Maurice Estève bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Maurice Estève?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 52,0% | 54,5% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 45,5% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 4,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 52,0% | 27,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 34,0% | 45,5% |
| Levendige kleur | 2,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 48,7% | 71,4% |
| Aardse tinten | 38,5% | 28,6% |
| Neutrale kleuren | 12,8% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 6,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 45,5% |
| Levendig | 42,0% | 54,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 45,5% |
| Zacht | 26,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 27,3% |
| Verklaring | 18,0% | 9,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 45,5% |
| Zacht gemengd palet | 20,0% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 16,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 22,0% | 45,5% |
| Harmonieus palet | 6,0% | 0,0% |
Welke werken van Maurice Estève worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Châtaigneraie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Terre Adélie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le repas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samsâra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysanne endormie aux ridea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tacet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les disques | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Toilette à l'enfant rouge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Skibet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La lecture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Maurice Estève?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Deens | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Maurice Estève per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Maurice Estève op ArtsDot.com
Welke werken van Maurice Estève zijn het populairst?
- Les premiers pas is het populairste werk met 300 weergaven (27% van alle weergaven van Maurice Estève). De bovenstaande ranglijst bevat de 8 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Maurice Estève op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Maurice Estève 1.300 bezoeken: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Maurice Estève de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Serene (Contrast): 45% van de bezoeken, tegenover 18% van de catalogus van de kunstenaar.