Marie Laurencin Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1883 – 1956

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marie Laurencin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Marie Laurencin: de cijfers in een paar regels

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) is de ster: 1.000 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 12% van alle weergaven van Marie Laurencin. Vervolgens komen L'éventail (1911) en La Barque (1920). Samen komen de pagina van de kunstenaar (3.200 bezoeken) en de werken (7.300 bezoeken) tot een totaal van 10.500 bezoeken. De interesse nam af met 7% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (5.200 bezoeken). Per apparaat: apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%). De bezoeken zijn gericht op Neutrale kleuren (Kleurenpalet), met 88% van de bezoeken tegenover 66% van de catalogus.

Marie Laurencin: 10 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Marie Laurencin.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1.000 bezoeken · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 bezoeken · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 bezoeken · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 bezoeken · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 bezoeken · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 bezoeken · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 bezoeken · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 bezoeken · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 bezoeken · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 bezoeken · 3,5%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Marie Laurencin?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260100
Jul 20269004.300
Aug 20261.3001.400
Sep 20261.0001.500

Wanneer worden de werken van Marie Laurencin bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van Marie Laurencin, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Welke apparaten gebruikt het publiek van Marie Laurencin?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten6.10058,1%
telefoons3.80036,2%
tablets6005,7%

Welke talen spreekt het publiek van Marie Laurencin?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Frans80061,5%
Spaans20015,4%
Deens1007,7%
Koreaans1007,7%
Chinese1007,7%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Marie Laurencin in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
di 22 Sep0
wo 23 Sep200
do 24 Sep300
vr 25 Sep100
za 26 Sep200
zo 27 Sep200
ma 28 Sep400
di 29 Sep100
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt1.000
za 3 Okt0
zo 4 Okt300
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt400
do 8 Okt200
vr 9 Okt400
za 10 Okt700
zo 11 Okt100
ma 12 Okt300
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)300
do 15 Okt (voorspelling)200
vr 16 Okt (voorspelling)700
za 17 Okt (voorspelling)400
zo 18 Okt (voorspelling)300
ma 19 Okt (voorspelling)300
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)300
do 22 Okt (voorspelling)300
vr 23 Okt (voorspelling)800
za 24 Okt (voorspelling)500
zo 25 Okt (voorspelling)300
ma 26 Okt (voorspelling)400
di 27 Okt (voorspelling)100
wo 28 Okt (voorspelling)400
do 29 Okt (voorspelling)300
vr 30 Okt (voorspelling)900
za 31 Okt (voorspelling)500
zo 1 Nov (voorspelling)400
ma 2 Nov (voorspelling)400

Veelgestelde vragen over Marie Laurencin

Welke werken van Marie Laurencin worden het meest bekeken?

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) eerst, met 1.000 bezoeken of 12% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Marie Laurencin op ArtsDot.com?

10.500 bezoeken in twaalf maanden: 3.200 naar de artiestenpagina en 7.300 naar de werken.

Welke apparaten trekken het publiek van Marie Laurencin?

Het publiek komt via apparaten (58%), telefoons (36%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 58% van de bezoeken.

Welke werken van Marie Laurencin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Neutrale kleuren (Kleurenpalet) zijn verantwoordelijk voor 88% van de bezoeken, hoewel ze slechts 66% van de catalogus beslaan.