Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mao Wenbiao op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Mao Wenbiao
Mensen bekijken The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery vaker dan welk ander werk van Mao Wenbiao dan ook: 100 bezoeken in twaalf maanden, of 25% van alles wat bekeken is. Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 3 of 11) en Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 10 of 11) maken het podium compleet. Mao Wenbiao trok in totaal 400 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 100 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 400 bezoeken. Eén smaak valt op: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) trekt 75% van de bezoeken, terwijl het slechts 38% van de catalogus beslaat.
Top 4: de werken van Mao Wenbiao die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 4 werken van Mao Wenbiao die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery, 1993
100 bezoeken · 25,0%
-
2
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 3 of 11), 1995
100 bezoeken · 25,0%
-
3
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 10 of 11), 1995
100 bezoeken · 25,0%
-
4
Garden Party in the Grounds of Holland Park, 1870s (panel 4 of 11), 1995
100 bezoeken · 25,0%
Hoe populair is de Mao Wenbiao-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Mao Wenbiao in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Mao Wenbiao aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 7,7% | 25,0% |
| Zachte schaduw | 7,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 53,8% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 30,8% | 25,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 15,4% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 69,2% | 100,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,4% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 15,4% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 84,6% | 100,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,7% | 25,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 53,8% | 75,0% |
| Krachtig contrast | 30,8% | 0,0% |
| Verklaring | 7,7% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 23,1% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 38,5% | 75,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,8% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Mao Wenbiao zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The City | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Costume Case in the Mus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Garden Party in the Grounds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Mao Wenbiao gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Mao Wenbiao eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Mao Wenbiao: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Mao Wenbiao?
- Het is The Costume Case in the Museum of London Eighteenth Century Gallery: 100 bezoeken, 25% van de weergaven van Mao Wenbiao. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 4.
Hoeveel bezoeken krijgt Mao Wenbiao?
- 400 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 300 op de artiestenpagina en 100 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Mao Wenbiao waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.