Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Manaku op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Manaku in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Untitled (D2XACE) het meest bekeken werk van Manaku op ArtsDot.com: 600 weergaven, goed voor 50% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series en The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series. In totaal waren er 1.800 bezoeken aan Manaku: 1.300 aan de artiestenpagina en 500 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Okt 2026, met 1.400 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Krachtig en gedurfd (Sfeer): 50% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 14% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 4 meest bekeken werken van Manaku
Dit zijn de 4 werken van Manaku die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Untitled (D2XACE), 1725
600 bezoeken · 50,0%
-
2
South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series, 1775
400 bezoeken · 33,3%
-
3
The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series, 1725
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Krishna dallying with cowherd maidens, 1730
100 bezoeken · 8,3%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Manaku per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 1.000 | 400 |
Hoe vaak worden de werken van Manaku bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Manaku?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Mystiek | 57,1% | 0,0% |
| Krachtig en gedurfd | 14,3% | 50,0% |
| Speels | 14,3% | 50,0% |
| Dramatisch | 14,3% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 42,9% | 50,0% |
| Speels | 14,3% | 50,0% |
| Energiek | 14,3% | 0,0% |
| Spiritueel | 14,3% | 0,0% |
| Gespannen | 14,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 38,5% | 58,3% |
| Algehele helderheid: licht | 38,5% | 41,7% |
| Lichtgevend | 23,1% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 7,7% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 46,2% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 15,4% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 23,1% | 16,7% |
| Levendige kleur | 7,7% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 23,1% | 58,3% |
| Monochroom | 46,2% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 15,4% | 33,3% |
| Donkere tinten | 15,4% | 8,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 7,7% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 30,8% | 50,0% |
| Levendig | 61,5% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 53,8% | 8,3% |
| Zacht | 23,1% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 7,7% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 7,7% | 0,0% |
| Verklaring | 7,7% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,7% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,5% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 46,2% | 0,0% |
Welke werken van Manaku worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ravana addresses Sita in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna dallying with cowhe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet Jayadeva is worshippin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monkey Leader Angada St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu on Garuda Slaying a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mara Bringing the Demons to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building the Bridge to Lanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2XACE) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Rama and Lakshmana Overwhel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna and the Cow Herders… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Manaku?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 1.000 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Manaku per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 100 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 700 |
| zo 18 Okt | 100 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 100 |
| za 24 Okt | 400 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 400 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 100 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Manaku op ArtsDot.com
Welke werken van Manaku zijn het populairst?
- Untitled (D2XACE) is het populairste werk met 600 weergaven (50% van alle weergaven van Manaku). De bovenstaande ranglijst bevat de 4 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Manaku op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Manaku 1.800 bezoeken: 1.300 op de artiestenpagina en 500 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Manaku de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Krachtig en gedurfd (Sfeer): 50% van de bezoeken, tegenover 14% van de catalogus van de kunstenaar.