Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lucien Pissarro op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Lucien Pissarro
Mensen bekijken View of Leintwardine vaker dan welk ander werk van Lucien Pissarro dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 14% van alles wat bekeken is. Effet de brouillard à Herblay en Colchester from Sheepen Hill maken het podium compleet. Lucien Pissarro trok in totaal 2.400 bezoeken aan, met 700 op de artiestenpagina en 1.700 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 50% van de bezoeken, terwijl het slechts 28% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Lucien Pissarro die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Lucien Pissarro die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
View of Leintwardine, 1932
300 bezoeken · 13,6%
-
2
Effet de brouillard à Herblay
300 bezoeken · 13,6%
-
3
Colchester from Sheepen Hill, 1911
200 bezoeken · 9,1%
-
4
Blossom, Sun and Mist, Chipperfield, Hertfordshire, 1914
100 bezoeken · 4,5%
-
5
Eden Valley, 1914
100 bezoeken · 4,5%
-
6
The Thierceville Road, Early Spring, 1893
100 bezoeken · 4,5%
-
7
Above the Village, Hewood, 1941
100 bezoeken · 4,5%
-
8
Richmond Bridge, 1935
100 bezoeken · 4,5%
-
9
The Cottage Garden, Fishpond, 1915
100 bezoeken · 4,5%
-
10
All Saints' Church, Hastings Sun and Mist, 1918
100 bezoeken · 4,5%
Hoe populair is de Lucien Pissarro-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 1.400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Lucien Pissarro in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Lucien Pissarro aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 58,0% | 36,4% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 50,0% |
| Lichtgevend | 4,0% | 4,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 4,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 81,6% | 82,3% |
| Aardse tinten | 15,8% | 11,8% |
| Pasteltinten | 2,6% | 5,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 22,7% |
| Gebalanceerd | 68,0% | 72,7% |
| Levendig | 4,0% | 4,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 32,0% | 27,3% |
| Zacht | 34,0% | 40,9% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 9,1% |
| Verklaring | 8,0% | 13,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,0% | 27,3% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 4,5% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 24,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 22,0% | 40,9% |
Hoe verhouden de populairste werken van Lucien Pissarro zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Cottage Garden, Fishpond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eden Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bookcase and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Leintwardine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mme Camille Pissarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hastings Mist, Sun and Smoke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Les oliviers (Oliveraie Mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crocus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Notre Dame De Constance, Bo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het uitzicht over de estuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Lucien Pissarro gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 200 | 66,7% |
| Portugees | 100 | 33,3% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Lucien Pissarro eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Lucien Pissarro: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Lucien Pissarro?
- Het is View of Leintwardine: 300 bezoeken, 14% van de weergaven van Lucien Pissarro. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Lucien Pissarro?
- 2.400 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 700 op de artiestenpagina en 1.700 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Lucien Pissarro waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken voor 28% van de catalogus.