Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Louis Haghe op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Louis Haghe
Mensen bekijken The ghetto vaker dan welk ander werk van Louis Haghe dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 25% van alles wat bekeken is. Interior Of St Peter's, Rome en Winter On The Ice maken het podium compleet. Louis Haghe trok in totaal 2.000 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 1.200 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.800 bezoeken. Eén smaak valt op: Zacht (Contrast) trekt 75% van de bezoeken, terwijl het slechts 45% van de catalogus beslaat.
Top 8: de werken van Louis Haghe die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 8 werken van Louis Haghe die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The ghetto
300 bezoeken · 25,0%
-
2
Interior Of St Peter's, Rome
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Winter On The Ice
200 bezoeken · 16,7%
-
4
The Oath Of Vargas
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Confessional Church Of St. Paul
100 bezoeken · 8,3%
-
6
Church Of St. Sebald
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Screen In The Church Of Aerscot
100 bezoeken · 8,3%
-
8
Well Of Quentin Matsys
100 bezoeken · 8,3%
Hoe populair is de Louis Haghe-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 1.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Louis Haghe in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Louis Haghe aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,7% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 34,5% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 27,6% | 16,7% |
| Algehele helderheid: licht | 17,2% | 25,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,6% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 51,7% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 13,8% | 8,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,9% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 67,9% | 33,3% |
| Neutrale kleuren | 25,0% | 44,4% |
| Donkere tinten | 7,1% | 22,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,9% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 55,2% | 33,3% |
| Levendig | 6,9% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 44,8% | 75,0% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 24,1% | 16,7% |
| Verklaring | 20,7% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,9% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,0% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 58,6% | 75,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Louis Haghe zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The miseries of war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ghetto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| A Visit To The Cathedral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oath Of Vargas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Church Of St Jacques, A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Medieval Court of the G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior Of St Peter's, Rome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Bell Ringers at the Ora… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Convivial Meeting Of The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brewers' Corporation Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Louis Haghe gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Louis Haghe eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Louis Haghe: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Louis Haghe?
- Het is The ghetto: 300 bezoeken, 25% van de weergaven van Louis Haghe. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Louis Haghe?
- 2.000 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 800 op de artiestenpagina en 1.200 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Louis Haghe waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Zacht (Contrast): 75% van de bezoeken voor 45% van de catalogus.