Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Louis Ginnett op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Louis Ginnett in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Four Trees and a Building het meest bekeken werk van Louis Ginnett op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 30% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László) en The Coat of Many Colours. In totaal waren er 1.100 bezoeken aan Louis Ginnett: 200 aan de artiestenpagina en 900 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.000 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Zachte schaduw (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 17% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 7 meest bekeken werken van Louis Ginnett
Dit zijn de 7 werken van Louis Ginnett die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Four Trees and a Building
300 bezoeken · 30,0%
-
2
HRH Arthur (1850–1943), Duke of Connaught, President of the Royal Academy of Music (1901–1942) (copy after Philip Alexius de László), 1939
200 bezoeken · 20,0%
-
3
The Coat of Many Colours, 1926
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Mary Sitting in a Wood
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Cathedral Facade
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Ruined Castle
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Mary
100 bezoeken · 10,0%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Louis Ginnett per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de werken van Louis Ginnett bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Louis Ginnett?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 41,4% | 20,0% |
| Zachte schaduw | 17,2% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 20,7% | 30,0% |
| Algehele helderheid: licht | 20,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,7% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 51,7% | 60,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,7% | 10,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,9% | 30,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 36,8% | 37,5% |
| Neutrale kleuren | 42,1% | 25,0% |
| Donkere tinten | 15,8% | 37,5% |
| Monochroom | 5,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,2% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 69,0% | 40,0% |
| Levendig | 13,8% | 30,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 44,8% | 40,0% |
| Zacht | 31,0% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 13,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 3,5% | 20,0% |
| Verklaring | 6,9% | 10,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 13,8% | 10,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,3% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 55,2% | 80,0% |
| Harmonieus palet | 3,5% | 10,0% |
Welke werken van Louis Ginnett worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacinta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HRH Arthur (1850–1943), Duk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Coat of Many Colours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Picture Book | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A June Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Unknown Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William H. B. Ffolkes,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Picnic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Louis Ginnett?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken krijgt Louis Ginnett per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Louis Ginnett op ArtsDot.com
Welke werken van Louis Ginnett zijn het populairst?
- Four Trees and a Building is het populairste werk met 300 weergaven (30% van alle weergaven van Louis Ginnett). De bovenstaande ranglijst bevat de 7 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Louis Ginnett op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Louis Ginnett 1.100 bezoeken: 200 op de artiestenpagina en 900 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Louis Ginnett de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Zachte schaduw (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus van de kunstenaar.