Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lothar Von Seebach op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Lothar Von Seebach: de cijfers in een paar regels
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 11% van alle weergaven van Lothar Von Seebach. Vervolgens komen Forêt en hiver en Ziegelbrücke, Strasbourg. Samen komen de pagina van de kunstenaar (900 bezoeken) en de werken (1.600 bezoeken) tot een totaal van 2.500 bezoeken. De interesse stijgt, met 133% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.500 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Kleurintensiteit), met 72% van de bezoeken tegenover 44% van de catalogus.
Lothar Von Seebach: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Lothar Von Seebach.
-
1
Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué)
200 bezoeken · 11,1%
-
2
Forêt en hiver
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Ziegelbrücke, Strasbourg
100 bezoeken · 5,6%
-
4
Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué)
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Bouquet de roses
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Autoportrait
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Autoportrait Selbstportrait (Traduction)
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Portrait d'une dame
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Le Savetier
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Portrait d'Eugénie Landolt
100 bezoeken · 5,6%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Lothar Von Seebach?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.000 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
Wanneer worden de werken van Lothar Von Seebach bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Lothar Von Seebach, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 25,0% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 22,9% | 44,4% |
| Gematigde luminantie | 35,4% | 38,9% |
| Algehele helderheid: licht | 12,5% | 5,6% |
| Lichtgevend | 4,2% | 5,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,1% | 27,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 31,2% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 63,4% | 66,7% |
| Neutrale kleuren | 17,1% | 20,0% |
| Donkere tinten | 14,6% | 13,3% |
| Pasteltinten | 4,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 37,5% | 27,8% |
| Gebalanceerd | 43,8% | 72,2% |
| Levendig | 18,8% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,2% | 0,0% |
| Zacht | 12,5% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 10,4% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 18,8% | 5,6% |
| Verklaring | 54,2% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,1% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,5% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 45,8% | 55,6% |
| Harmonieus palet | 33,3% | 27,8% |
Wat zijn de topstukken van Lothar Von Seebach, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait de Mme Céline Schn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Daniel S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait d'homme âgé Bildni… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet de lilas Fliederstr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait d'homme à la pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hortensias | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait du Dr. Eugène Boec… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S'uschénie Mädchen im Gras… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Echoppe du cordonnier Sch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asile de vieillards à Saint… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Lothar Von Seebach?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Lothar Von Seebach in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 200 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Lothar Von Seebach
Welke werken van Lothar Von Seebach worden het meest bekeken?
- Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) eerst, met 200 bezoeken of 11% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Lothar Von Seebach op ArtsDot.com?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden: 900 naar de artiestenpagina en 1.600 naar de werken.
Welke werken van Lothar Von Seebach sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gebalanceerd (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 72% van de bezoeken, hoewel ze slechts 44% van de catalogus beslaan.