Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Leonor Fini op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Leonor Fini in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Unconditional Love het meest bekeken werk van Leonor Fini op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 19% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen L'Entracte de l'ApothÉose en Rogomelec. In totaal waren er 1.700 bezoeken aan Leonor Fini: 500 aan de artiestenpagina en 1.200 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.100 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Donkere tinten (Kleurenpalet): 33% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 14% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Leonor Fini
Dit zijn de 10 werken van Leonor Fini die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Unconditional Love, 1958
400 bezoeken · 19,0%
-
2
L'Entracte de l'ApothÉose
400 bezoeken · 19,0%
-
3
Rogomelec, 1978
400 bezoeken · 19,0%
-
4
Outre songe, 1978
200 bezoeken · 9,5%
-
5
Mrs. Ambrose Chambers, 1940
200 bezoeken · 9,5%
-
6
L'Eau endormie, 1962
100 bezoeken · 4,8%
-
7
La LÉ ccedil on d'anatomie, 1966
100 bezoeken · 4,8%
-
8
Os branche, 1943
100 bezoeken · 4,8%
-
9
Armoire anthropomorphe
100 bezoeken · 4,8%
-
10
Face, 1970
100 bezoeken · 4,8%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Leonor Fini per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Leonor Fini bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Leonor Fini?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,9% | 47,6% |
| Zachte schaduw | 35,7% | 38,1% |
| Gematigde luminantie | 7,1% | 4,8% |
| Algehele helderheid: licht | 14,3% | 9,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 57,1% | 61,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,4% | 9,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 7,1% | 4,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 14,3% | 23,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 71,4% | 58,3% |
| Donkere tinten | 14,3% | 33,3% |
| Neutrale kleuren | 14,3% | 8,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 64,3% | 61,9% |
| Gebalanceerd | 21,4% | 14,3% |
| Levendig | 14,3% | 23,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 21,4% | 9,5% |
| Zacht | 35,7% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 14,3% | 19,1% |
| Krachtig contrast | 14,3% | 14,3% |
| Verklaring | 14,3% | 14,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,1% | 19,1% |
| Zacht gemengd palet | 7,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 21,4% | 9,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 61,9% |
| Harmonieus palet | 14,3% | 9,5% |
Welke werken van Leonor Fini worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unconditional Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rogomelec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Armoire anthropomorphe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Os branche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Autoportrait avec Stanislao… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homme noir et femme singe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Eau endormie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outre songe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Les Carcans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Entracte de l'ApothÉose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Leonor Fini?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 60,0% |
| Bulgaars | 100 | 20,0% |
| Frans | 100 | 20,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Leonor Fini per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 400 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 500 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 500 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 300 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 500 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 400 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
Vragen over Leonor Fini op ArtsDot.com
Welke werken van Leonor Fini zijn het populairst?
- Unconditional Love is het populairste werk met 400 weergaven (19% van alle weergaven van Leonor Fini). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Leonor Fini op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Leonor Fini 1.700 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 1.200 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Leonor Fini de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Donkere tinten (Kleurenpalet): 33% van de bezoeken, tegenover 14% van de catalogus van de kunstenaar.