Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lawrence Gordon Ham op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Lawrence Gordon Ham
Mensen bekijken Runners vaker dan welk ander werk van Lawrence Gordon Ham dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 67% van alles wat bekeken is. Still Life with a Yellow Beaker maken het podium compleet. Lawrence Gordon Ham trok in totaal 600 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 300 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 500 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 100% van de bezoeken, terwijl het slechts 36% van de catalogus beslaat.
Top 2: de werken van Lawrence Gordon Ham die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 2 werken van Lawrence Gordon Ham die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
Hoe populair is de Lawrence Gordon Ham-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Lawrence Gordon Ham in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Lawrence Gordon Ham aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 27,3% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 36,4% | 66,7% |
| Algehele helderheid: licht | 36,4% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,4% | 66,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 27,3% | 0,0% |
| Levendige kleur | 36,4% | 33,3% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 62,5% | 100,0% |
| Zonsondergang | 25,0% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 12,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 27,3% | 66,7% |
| Levendig | 72,7% | 33,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,2% | 0,0% |
| Zacht | 27,3% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 9,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 0,0% |
| Verklaring | 36,4% | 66,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 36,4% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 27,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 36,4% | 100,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Lawrence Gordon Ham zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Runners | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outskirts of a Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Yellow Be… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Red Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tuscany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Road to Mountain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fortifications | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breached Wall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Lawrence Gordon Ham gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Bulgaars | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Lawrence Gordon Ham eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 300 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 200 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 500 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Lawrence Gordon Ham: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Lawrence Gordon Ham?
- Het is Runners: 200 bezoeken, 67% van de weergaven van Lawrence Gordon Ham. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 2.
Hoeveel bezoeken krijgt Lawrence Gordon Ham?
- 600 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 300 op de artiestenpagina en 300 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Lawrence Gordon Ham waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 100% van de bezoeken voor 36% van de catalogus.