Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joeri Annenkov op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joeri Annenkov: de cijfers in een paar regels
Portrait of Vsevolod Meyerhold is de ster: 300 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 21% van alle weergaven van Joeri Annenkov. Vervolgens komen Monk Christopher with Christ near the river en Spire and Trees. Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (1.400 bezoeken) tot een totaal van 1.700 bezoeken. De interesse nam af met 50% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.400 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging), met 36% van de bezoeken tegenover 12% van de catalogus.
Joeri Annenkov: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Joeri Annenkov.
-
1
Portrait of Vsevolod Meyerhold
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Monk Christopher with Christ near the river, 1917
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Spire and Trees, 1945
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Montparnasse
100 bezoeken · 7,1%
-
5
View of Paris from Meudon, 1925
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Paris
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Dancer in the landscape
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Portrait of poet Boris Pasternak, 1921
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Costume design for an officer with a gun
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Collage in Gray
100 bezoeken · 7,1%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Joeri Annenkov?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van Joeri Annenkov bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Joeri Annenkov, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 5,9% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 17,6% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 14,7% | 28,6% |
| Algehele helderheid: licht | 29,4% | 7,1% |
| Lichtgevend | 32,4% | 28,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,9% | 14,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 29,4% | 35,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,8% | 35,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,9% | 14,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 60,0% | 50,0% |
| Aardse tinten | 20,0% | 33,3% |
| Donkere tinten | 6,7% | 16,7% |
| Pasteltinten | 10,0% | 0,0% |
| Monochroom | 3,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 47,1% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 41,2% | 42,9% |
| Levendig | 11,8% | 35,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,6% | 28,6% |
| Zacht | 8,8% | 21,4% |
| Gebalanceerd | 14,7% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 23,5% | 28,6% |
| Verklaring | 35,3% | 7,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,5% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 8,8% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 29,4% | 35,7% |
| Harmonieus palet | 35,3% | 35,7% |
Wat zijn de topstukken van Joeri Annenkov, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Monk Christopher with Chris… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Paris from Meudon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Portrait of Maxim Gorky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Collage in Gray | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adam and Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Collage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Montparnasse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Z. I. Grzhebin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of photographer M.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Joeri Annenkov?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Joeri Annenkov in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Joeri Annenkov
Welke werken van Joeri Annenkov worden het meest bekeken?
- Portrait of Vsevolod Meyerhold eerst, met 300 bezoeken of 21% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Joeri Annenkov op ArtsDot.com?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de werken.
Welke werken van Joeri Annenkov sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) zijn verantwoordelijk voor 36% van de bezoeken, hoewel ze slechts 12% van de catalogus beslaan.