Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jurriaan Hendrik Andriessen op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jurriaan Hendrik Andriessen: de cijfers in een paar regels
Huis Te Manpad is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 33% van alle weergaven van Jurriaan Hendrik Andriessen. Vervolgens komen Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776 en Huis Te Manpad. Samen komen de pagina van de kunstenaar (400 bezoeken) en de werken (400 bezoeken) tot een totaal van 800 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (800 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Aardse tinten (Kleurenpalet), met 100% van de bezoeken tegenover 71% van de catalogus.
Jurriaan Hendrik Andriessen: 5 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Jurriaan Hendrik Andriessen.
-
1
Huis Te Manpad
200 bezoeken · 33,3%
-
2
Behangselschildering met een Hollands landschap met rivier, Jurriaan Andriessen (attributed to), c. 1776, 1776
100 bezoeken · 16,7%
-
3
Huis Te Manpad
100 bezoeken · 16,7%
-
4
Arcadisch landschap met figuren bij een rivieroever, Jurriaan Andriessen, 1771, 1771
100 bezoeken · 16,7%
-
5
Arcadian Landscape
100 bezoeken · 16,7%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Jurriaan Hendrik Andriessen?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Jurriaan Hendrik Andriessen bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Jurriaan Hendrik Andriessen, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 17,4% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 52,2% | 66,7% |
| Gematigde luminantie | 13,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 8,7% | 0,0% |
| Lichtgevend | 8,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 43,5% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 21,7% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,1% | 16,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 70,6% | 100,0% |
| Neutrale kleuren | 11,8% | 0,0% |
| Pasteltinten | 11,8% | 0,0% |
| Donkere tinten | 5,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 43,5% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 47,8% | 50,0% |
| Levendig | 8,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,4% | 0,0% |
| Zacht | 26,1% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 21,7% | 33,3% |
| Krachtig contrast | 21,7% | 0,0% |
| Verklaring | 13,0% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,7% | 33,3% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,3% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 43,5% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 43,5% | 33,3% |
Wat zijn de topstukken van Jurriaan Hendrik Andriessen, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arcadisch landschap met lin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad (8) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arcadisch landschap met een… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Behangselschildering met ee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Huis Te Manpad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Overdoor with Representatio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Jurriaan Hendrik Andriessen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jurriaan Hendrik Andriessen in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Jurriaan Hendrik Andriessen
Welke werken van Jurriaan Hendrik Andriessen worden het meest bekeken?
- Huis Te Manpad eerst, met 200 bezoeken of 33% van de weergaven. 5 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Jurriaan Hendrik Andriessen op ArtsDot.com?
- 800 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina en 400 naar de werken.
Welke werken van Jurriaan Hendrik Andriessen sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Aardse tinten (Kleurenpalet) zijn verantwoordelijk voor 100% van de bezoeken, hoewel ze slechts 71% van de catalogus beslaan.