Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joseph Pennell op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joseph Pennell in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Cafe Du Debarcadere Restaurant het meest bekeken werk van Joseph Pennell op ArtsDot.com: 100 weergaven, goed voor 9% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Place De L'opéra en The Germantown Academy. In totaal waren er 1.400 bezoeken aan Joseph Pennell: 400 aan de artiestenpagina en 1.000 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 74% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 10 meest bekeken werken van Joseph Pennell
Dit zijn de 10 werken van Joseph Pennell die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 bezoeken · 9,1%
-
2
Place De L'opéra
100 bezoeken · 9,1%
-
3
The Germantown Academy
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 bezoeken · 9,1%
-
5
Below Atlantic City
100 bezoeken · 9,1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 bezoeken · 9,1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 bezoeken · 9,1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 bezoeken · 9,1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Joseph Pennell per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Joseph Pennell bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Joseph Pennell?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 16,0% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 36,0% | 36,4% |
| Lichtgevend | 36,0% | 36,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 82,0% | 81,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 6,0% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 74,4% | 100,0% |
| Pasteltinten | 11,6% | 0,0% |
| Donkere tinten | 4,7% | 0,0% |
| Aardse tinten | 4,7% | 0,0% |
| Monochroom | 4,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 78,0% | 81,8% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 9,1% |
| Levendig | 8,0% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 0,0% |
| Zacht | 30,0% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 27,3% |
| Verklaring | 30,0% | 18,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 6,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 92,0% | 100,0% |
Welke werken van Joseph Pennell worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Under The Bridges, Chicago | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Brooklyn Bridge At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Rouen From Bon Seco… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York, From Brooklyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Champs elysees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rainy Night, Charing Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Joseph Pennell?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Joseph Pennell per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Joseph Pennell op ArtsDot.com
Welke werken van Joseph Pennell zijn het populairst?
- Cafe Du Debarcadere Restaurant is het populairste werk met 100 weergaven (9% van alle weergaven van Joseph Pennell). De bovenstaande ranglijst bevat de 10 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Joseph Pennell op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Joseph Pennell 1.400 bezoeken: 400 op de artiestenpagina en 1.000 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Joseph Pennell de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 100% van de bezoeken, tegenover 74% van de catalogus van de kunstenaar.