Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Josep Cusachs i Cusachs op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Josep Cusachs i Cusachs
Mensen bekijken Cavalry Officer vaker dan welk ander werk van Josep Cusachs i Cusachs dan ook: 300 bezoeken in twaalf maanden, of 5% van alles wat bekeken is. Newsboy en Cape Dragon Whip maken het podium compleet. Josep Cusachs i Cusachs trok in totaal 6.700 bezoeken aan, met 900 op de artiestenpagina en 5.800 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 50% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 6.100 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (99%) en telefoons (1%). Eén smaak valt op: Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging) trekt 55% van de bezoeken, terwijl het slechts 34% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van Josep Cusachs i Cusachs die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van Josep Cusachs i Cusachs die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Cavalry Officer
300 bezoeken · 4,6%
-
2
Newsboy
300 bezoeken · 4,6%
-
3
Cape Dragon Whip
300 bezoeken · 4,6%
-
4
Studies Of Donkeys
200 bezoeken · 3,1%
-
5
In The Hunt
200 bezoeken · 3,1%
-
6
Hussar On Horse 1
200 bezoeken · 3,1%
-
7
Untitled 13
200 bezoeken · 3,1%
-
8
Cantin
200 bezoeken · 3,1%
-
9
Coraceros Cuirassiers
100 bezoeken · 1,5%
-
10
Bearded soldier
100 bezoeken · 1,5%
Hoe populair is de Josep Cusachs i Cusachs-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 5.400 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Josep Cusachs i Cusachs in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Josep Cusachs i Cusachs aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 7,7% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 10,8% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 55,4% |
| Algehele helderheid: licht | 22,0% | 18,5% |
| Lichtgevend | 10,0% | 7,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 12,0% | 7,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 28,0% | 15,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 16,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 34,0% | 55,4% |
| Levendige kleur | 6,0% | 4,6% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 35,7% | 44,8% |
| Donkere tinten | 28,6% | 29,3% |
| Neutrale kleuren | 26,2% | 19,0% |
| Pasteltinten | 4,8% | 3,5% |
| Warme tinten | 2,4% | 3,5% |
| Monochroom | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 18,0% | 12,3% |
| Gebalanceerd | 38,0% | 26,2% |
| Levendig | 44,0% | 61,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 1,5% |
| Zacht | 16,0% | 10,8% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 24,6% |
| Verklaring | 64,0% | 56,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,0% | 6,2% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 1,5% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 58,5% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 27,7% |
Hoe verhouden de populairste werken van Josep Cusachs i Cusachs zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Male portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Josep Puigcarbó | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awaiting the Return | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coraceros Cuirassiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tambor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of cuirassier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Officer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Amazon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of General Prim | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Josep Cusachs i Cusachs bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.600 | 98,5% |
| telefoons | 100 | 1,5% |
In welke talen wordt Josep Cusachs i Cusachs gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Josep Cusachs i Cusachs eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Josep Cusachs i Cusachs: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Josep Cusachs i Cusachs?
- Het is Cavalry Officer: 300 bezoeken, 5% van de weergaven van Josep Cusachs i Cusachs. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Josep Cusachs i Cusachs?
- 6.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 900 op de artiestenpagina en 5.800 op de individuele werken.
Bekijken mensen Josep Cusachs i Cusachs op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (99%) en telefoons (1%); apparaten loopt voor met 99%.
Is er een bepaald type werk van Josep Cusachs i Cusachs waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Duidelijke kleurkracht (Kleurverzadiging): 55% van de bezoeken voor 34% van de catalogus.