Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Wootton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor John Wootton
Mensen bekijken A Stag Hunt at Chirk vaker dan welk ander werk van John Wootton dan ook: 400 bezoeken in twaalf maanden, of 14% van alles wat bekeken is. The Battle of Blenheim, 13 August (1704) en De Hertog van Rutland maken het podium compleet. John Wootton trok in totaal 3.000 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 2.500 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 2.100 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (87%) en telefoons (13%). Eén smaak valt op: Gebalanceerd (Kleurintensiteit) trekt 66% van de bezoeken, terwijl het slechts 40% van de catalogus beslaat.
Top 10: de werken van John Wootton die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 10 werken van John Wootton die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
A Stag Hunt at Chirk
400 bezoeken · 13,8%
-
2
The Battle of Blenheim, 13 August (1704)
400 bezoeken · 13,8%
-
3
De Hertog van Rutland, 1715
300 bezoeken · 10,3%
-
4
Lionel Sackville, 1st Duke of Dorset, Lord Warden of the Cinque Ports, Returning in Procession to Dover Castle
300 bezoeken · 10,3%
-
5
Hounds and a Magpie, 1740
200 bezoeken · 6,9%
-
6
Viscount Weymouth's Hunt The Hon. John Spencer beside a Hunter held by a Young Boy
200 bezoeken · 6,9%
-
7
Classical Landscape with Gypsies, 1748
100 bezoeken · 3,4%
-
8
The Shooting Party, 1740
100 bezoeken · 3,4%
-
9
Viscount Weymouth's Hunt Thomas, 2nd Viscount Weymouth, with a Black Page and other Huntsmen at the Kill
100 bezoeken · 3,4%
-
10
A favorite poodle and monkey belonging to thomas osborn
100 bezoeken · 3,4%
Hoe populair is de John Wootton-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 200 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van John Wootton in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van John Wootton aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Klassiek | 65,2% | 33,3% |
| Elegant | 13,0% | 33,3% |
| Dramatisch | 8,7% | 33,3% |
| Sereniteit | 4,3% | 0,0% |
| Nostalgisch | 4,3% | 0,0% |
| Sereniteit | 4,3% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 43,5% | 0,0% |
| Dramatisch | 13,0% | 33,3% |
| Energiek | 13,0% | 8,3% |
| Krachtig en imposant | 4,3% | 25,0% |
| Sereniteit | 4,3% | 16,7% |
| Nostalgisch | 8,7% | 8,3% |
| Romantisch | 4,3% | 8,3% |
| Reflectief | 4,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 24,0% | 34,5% |
| Zachte schaduw | 46,0% | 20,7% |
| Gematigde luminantie | 24,0% | 44,8% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 31,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,0% | 58,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 10,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 60,0% | 34,5% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 65,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 14,0% | 6,9% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 24,1% |
| Verklaring | 52,0% | 69,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 3,5% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 13,8% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 6,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 65,5% |
| Harmonieus palet | 18,0% | 10,3% |
Hoe verhouden de populairste werken van John Wootton zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Death of the Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man on Horseb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meet of a Hunt with Hen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hampton Court Chestnut… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Duke of Hamilton's Grey… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamprey at Newmarket, with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Stallions Fighting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Shooting Party: Frederi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of the Stag | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Return from the Chase | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt John Wootton bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.600 | 86,7% |
| telefoons | 400 | 13,3% |
In welke talen wordt John Wootton gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Wootton eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
John Wootton: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van John Wootton?
- Het is A Stag Hunt at Chirk: 400 bezoeken, 14% van de weergaven van John Wootton. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 10.
Hoeveel bezoeken krijgt John Wootton?
- 3.000 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 2.500 op de individuele werken.
Bekijken mensen John Wootton op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (87%) en telefoons (13%); apparaten loopt voor met 87%.
Is er een bepaald type werk van John Wootton waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Gebalanceerd (Kleurintensiteit): 66% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.