Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Kane op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Kane in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Crossing the Junction het meest bekeken werk van John Kane op ArtsDot.com: 400 weergaven, goed voor 36% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Scene from the Scottish Highlands en Scotch Dag bij Kennywood. In totaal waren er 1.700 bezoeken aan John Kane: 800 aan de artiestenpagina en 900 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 1.600 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 82% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 50% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 7 meest bekeken werken van John Kane
Dit zijn de 7 werken van John Kane die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Crossing the Junction, 1933
400 bezoeken · 36,4%
-
2
Scene from the Scottish Highlands, 1927
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Scotch Dag bij Kennywood, 1933
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Door Coleman Hollow, Vol langs de Allegheny Vallei, 1928
100 bezoeken · 9,1%
-
5
From My Studio Window, 1932
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Highland Hollow, 1930
100 bezoeken · 9,1%
-
7
Old Clinton Furnace
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van John Kane per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 700 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van John Kane bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van John Kane?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 16,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 81,8% |
| Algehele helderheid: licht | 33,3% | 18,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,3% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 27,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,7% | 9,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 58,3% | 63,6% |
| Gebalanceerd | 41,7% | 36,4% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 8,3% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 8,3% | 0,0% |
| Verklaring | 83,3% | 81,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 58,3% | 54,5% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 9,1% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,7% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke werken van John Kane worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Door Coleman Hollow, Vol la… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Scotch Dag bij Kennywood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From My Studio Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Saint Patrick's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Kane and His Wife | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Clinton Furnace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Panther Hollow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Junction | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Touching Up (Small Version) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Highland Hollow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van John Kane?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt John Kane per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 100 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over John Kane op ArtsDot.com
Welke werken van John Kane zijn het populairst?
- Crossing the Junction is het populairste werk met 400 weergaven (36% van alle weergaven van John Kane). De bovenstaande ranglijst bevat de 7 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken John Kane op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving John Kane 1.700 bezoeken: 800 op de artiestenpagina en 900 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van John Kane de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 82% van de bezoeken, tegenover 50% van de catalogus van de kunstenaar.