Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Guerin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
John Guerin: de cijfers in een paar regels
The Way to the Cottages is de ster: 500 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 6% van alle weergaven van John Guerin. Vervolgens komen Golfer Rustend en Chapel at Dinorwic. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.900 bezoeken) en de werken (5.700 bezoeken) tot een totaal van 7.600 bezoeken. De interesse stijgt, met 200% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (6.100 bezoeken). Per apparaat: apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%). De bezoeken zijn gericht op Gebalanceerd (Kleurintensiteit), met 42% van de bezoeken tegenover 22% van de catalogus.
John Guerin: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van John Guerin.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van John Guerin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
1.300
4.800
Aug 2026
0
500
Sep 2026
100
100
Okt 2026
400
200
Wanneer worden de werken van John Guerin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van John Guerin, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Sereniteit
42,9%
51,1%
Sereniteit
28,6%
33,3%
Dramatisch
14,3%
6,7%
Klassiek
4,8%
2,2%
Nostalgisch
4,8%
2,2%
Romantisch
4,8%
2,2%
Aards
0,0%
2,2%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
28,6%
31,1%
Sereniteit
19,1%
24,4%
Sereniteit
19,1%
20,0%
Melancholisch
19,1%
15,6%
Nostalgisch
4,8%
2,2%
Romantisch
4,8%
2,2%
Zwaarmoedig
4,8%
2,2%
Energiek
0,0%
2,2%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
12,0%
11,9%
Zachte schaduw
46,0%
45,2%
Gematigde luminantie
24,0%
26,2%
Algehele helderheid: licht
18,0%
14,3%
Lichtgevend
0,0%
2,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
64,0%
56,0%
Subtiel kleurgebruik
20,0%
27,4%
Gematigd zachte verzadiging
6,0%
13,1%
Duidelijke kleurkracht
10,0%
3,6%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
42,3%
53,7%
Neutrale kleuren
42,3%
41,5%
Donkere tinten
15,4%
4,9%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
68,0%
54,8%
Gebalanceerd
22,0%
41,7%
Levendig
10,0%
3,6%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
2,0%
5,9%
Zacht
16,0%
8,3%
Gebalanceerd
8,0%
13,1%
Krachtig contrast
16,0%
15,5%
Verklaring
58,0%
57,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
24,0%
28,6%
Zacht gemengd palet
8,0%
8,3%
Evenwichtige harmonie
8,0%
8,3%
Sterke kleurconsistentie
34,0%
32,1%
Harmonieus palet
26,0%
22,6%
Wat zijn de topstukken van John Guerin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Zonnebloemen met Bergen Ach…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
Bergdalen Cottages
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Chapel at Dinorwic
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Pengwyryd
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Plukken Kip
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Moonlight above Gwynant
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Een officier van Het Konink…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Snowdon from Drws Y Coed
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
John Dafydd Evans (1900–198…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Highgate West Hill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruikt het publiek van John Guerin?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
6.600
86,8%
telefoons
700
9,2%
tablets
300
3,9%
Welke talen spreekt het publiek van John Guerin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Spaans
300
75,0%
Japans
100
25,0%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan John Guerin in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
zo 18 Okt
0
ma 19 Okt
0
di 20 Okt
100
wo 21 Okt
0
do 22 Okt
0
vr 23 Okt
0
za 24 Okt
0
zo 25 Okt
0
ma 26 Okt
0
di 27 Okt
0
wo 28 Okt
0
do 29 Okt
0
vr 30 Okt
0
za 31 Okt
100
zo 1 Nov
0
ma 2 Nov
0
di 3 Nov
0
wo 4 Nov
0
do 5 Nov
100
vr 6 Nov
0
za 7 Nov
100
zo 8 Nov (voorspelling)
0
ma 9 Nov (voorspelling)
0
di 10 Nov (voorspelling)
100
wo 11 Nov (voorspelling)
0
do 12 Nov (voorspelling)
100
vr 13 Nov (voorspelling)
0
za 14 Nov (voorspelling)
100
zo 15 Nov (voorspelling)
0
ma 16 Nov (voorspelling)
0
di 17 Nov (voorspelling)
100
wo 18 Nov (voorspelling)
0
do 19 Nov (voorspelling)
100
vr 20 Nov (voorspelling)
0
za 21 Nov (voorspelling)
100
zo 22 Nov (voorspelling)
0
ma 23 Nov (voorspelling)
0
di 24 Nov (voorspelling)
100
wo 25 Nov (voorspelling)
0
do 26 Nov (voorspelling)
100
vr 27 Nov (voorspelling)
0
za 28 Nov (voorspelling)
200
Veelgestelde vragen over John Guerin
Welke werken van John Guerin worden het meest bekeken?
The Way to the Cottages eerst, met 500 bezoeken of 6% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van John Guerin op ArtsDot.com?
7.600 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina en 5.700 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van John Guerin?
Het publiek komt via apparaten (87%), telefoons (9%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 87% van de bezoeken.
Welke werken van John Guerin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Gebalanceerd (Kleurintensiteit) zijn verantwoordelijk voor 42% van de bezoeken, hoewel ze slechts 22% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?