Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Currie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor John Currie
Mensen bekijken The House vaker dan welk ander werk van John Currie dan ook: 200 bezoeken in twaalf maanden, of 20% van alles wat bekeken is. The Supper en Irish Peasant Woman maken het podium compleet. John Currie trok in totaal 1.500 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 900 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.400 bezoeken. Eén smaak valt op: Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) trekt 50% van de bezoeken, terwijl het slechts 32% van de catalogus beslaat.
Top 9: de werken van John Currie die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 9 werken van John Currie die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
The House, 1914
200 bezoeken · 20,0%
-
2
The Supper, 1914
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Irish Peasant Woman, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Newlyn, Looking towards Mousehole
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Head of a Woman, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
6
The Red Necklace, 1913
100 bezoeken · 10,0%
-
7
The Procession
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Fisherman
100 bezoeken · 10,0%
-
9
Breton Woman with Apples
100 bezoeken · 10,0%
Hoe populair is de John Currie-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van John Currie in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van John Currie aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 32,4% | 30,0% |
| Zachte schaduw | 50,0% | 60,0% |
| Gematigde luminantie | 17,6% | 10,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 11,8% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,3% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 41,2% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 11,8% | 20,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 17,6% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 70,6% | 80,0% |
| Levendig | 11,8% | 20,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,9% | 0,0% |
| Zacht | 26,5% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 14,7% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 17,6% | 30,0% |
| Verklaring | 38,2% | 40,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 17,6% | 10,0% |
| Zacht gemengd palet | 23,5% | 10,0% |
| Evenwichtige harmonie | 17,6% | 20,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,4% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 8,8% | 10,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van John Currie zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Witch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Glad Eye, Dressed for P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Girl from Afar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breton Woman with Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fisherman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Galway Peasants | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt John Currie gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan John Currie eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 200 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
John Currie: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van John Currie?
- Het is The House: 200 bezoeken, 20% van de weergaven van John Currie. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 9.
Hoeveel bezoeken krijgt John Currie?
- 1.500 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 600 op de artiestenpagina en 900 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van John Currie waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 50% van de bezoeken voor 32% van de catalogus.