Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jean Restout op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Jean Restout
Mensen bekijken Pentecost vaker dan welk ander werk van Jean Restout dan ook: 2.300 bezoeken in twaalf maanden, of 100% van alles wat bekeken is. Jean Restout trok in totaal 1.800 bezoeken aan, met 100 op de artiestenpagina en 1.700 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 40% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 1.000 bezoeken. Eén smaak valt op: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) trekt 100% van de bezoeken, terwijl het slechts 11% van de catalogus beslaat.
Top 1: de werken van Jean Restout die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 1 werken van Jean Restout die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
Hoe populair is de Jean Restout-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Jean Restout in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Jean Restout aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 66,7% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 11,1% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 22,2% | 100,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,2% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 33,3% | 100,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,2% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 22,2% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 33,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 100,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 33,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,2% | 100,0% |
| Verklaring | 11,1% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 100,0% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 77,8% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Jean Restout zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ananias Restoring the Sight… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pentecost | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 500 | 300 |
| The disciples of Emmaus or… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of St Scholastica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Abbot Tournus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arms to Aeneas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orpheus descended into the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scipio returning to Allutiu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Dom Baudouin Du… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Jean Restout gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Jean Restout eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 400 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 200 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 200 |
Jean Restout: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Jean Restout?
- Het is Pentecost: 2.300 bezoeken, 100% van de weergaven van Jean Restout. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 1.
Hoeveel bezoeken krijgt Jean Restout?
- 1.800 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 100 op de artiestenpagina en 1.700 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Jean Restout waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 100% van de bezoeken voor 11% van de catalogus.