Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jean Charles Cazin op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jean Charles Cazin: de cijfers in een paar regels
LA JOURNEE FAITE is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 12% van alle weergaven van Jean Charles Cazin. Vervolgens komen Normandy Village en Hutte de chaume. Samen komen de pagina van de kunstenaar (800 bezoeken) en de werken (1.000 bezoeken) tot een totaal van 1.800 bezoeken. De interesse nam af met 100% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (1.300 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Gematigde luminantie (Lichtsterkte), met 69% van de bezoeken tegenover 50% van de catalogus.
Jean Charles Cazin: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Jean Charles Cazin.
-
1
LA JOURNEE FAITE
200 bezoeken · 12,5%
-
2
Normandy Village, 1880
100 bezoeken · 6,2%
-
3
Hutte de chaume
100 bezoeken · 6,2%
-
4
Jean Charles Cazin et son fils Michel
100 bezoeken · 6,2%
-
5
Etude de pin
100 bezoeken · 6,2%
-
6
La route (Seine et Marne)
100 bezoeken · 6,2%
-
7
Château en Ecosse (titre attribué)
100 bezoeken · 6,2%
-
8
Agar et Ismaël
100 bezoeken · 6,2%
-
9
L'Etang
100 bezoeken · 6,2%
-
10
The gossips
100 bezoeken · 6,2%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Jean Charles Cazin?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 300 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wanneer worden de werken van Jean Charles Cazin bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Jean Charles Cazin, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 4,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 28,0% | 31,2% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 68,8% |
| Algehele helderheid: licht | 12,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 40,0% | 18,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 43,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 12,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 51,2% | 62,5% |
| Neutrale kleuren | 32,6% | 18,8% |
| Donkere tinten | 7,0% | 12,5% |
| Monochroom | 7,0% | 6,2% |
| Pasteltinten | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 18,8% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 68,8% |
| Levendig | 10,0% | 12,5% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 24,0% | 12,5% |
| Zacht | 28,0% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 25,0% |
| Verklaring | 26,0% | 31,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 6,2% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 6,2% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 43,8% |
| Harmonieus palet | 38,0% | 43,8% |
Wat zijn de topstukken van Jean Charles Cazin, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normandy Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Route Nationale at Samer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'orage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Archangel Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Garenne d'Equihen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Weary Wayfarers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etude de pivoines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quarry of Monsieur Pasc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Jean Charles Cazin?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jean Charles Cazin in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 100 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Jean Charles Cazin
Welke werken van Jean Charles Cazin worden het meest bekeken?
- LA JOURNEE FAITE eerst, met 200 bezoeken of 12% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Jean Charles Cazin op ArtsDot.com?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 800 naar de artiestenpagina en 1.000 naar de werken.
Welke werken van Jean Charles Cazin sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Gematigde luminantie (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 69% van de bezoeken, hoewel ze slechts 50% van de catalogus beslaan.