Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Matejko op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Jan Matejko: de cijfers in een paar regels
Stańczyk is de ster: 9.800 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 36% van alle weergaven van Jan Matejko. Vervolgens komen De Slag bij Grunwald (detail) en Sobieski sending Message of Victory to the Pope, after the Battle of Vienna. Samen komen de pagina van de kunstenaar (8.500 bezoeken) en de werken (20.400 bezoeken) tot een totaal van 28.900 bezoeken. De interesse stijgt, met 187% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (11.500 bezoeken). Meest gesproken talen van het publiek: Frans (18%), Pools (15%) en Tsjechisch (12%). Toplanden van het publiek: Frankrijk (18%), Polen (15%) en Tsjechië (12%). Per apparaat: apparaten (52%), telefoons (43%) en tablets (6%). De bezoeken zijn gericht op Romantisch (Sfeer), met 51% van de bezoeken tegenover 0% van de catalogus.
Jan Matejko: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Jan Matejko.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Jan Matejko?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
300
Jul 2026
2.100
9.400
Aug 2026
500
1.400
Sep 2026
1.400
2.500
Okt 2026
4.400
6.800
Wanneer worden de werken van Jan Matejko bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Jan Matejko, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
88,9%
48,5%
Romantisch
0,0%
51,0%
Elegant
11,1%
0,0%
Nostalgisch
0,0%
0,5%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Melancholisch
0,0%
48,0%
Dramatisch
50,0%
40,7%
Zwaarmoedig
25,0%
5,9%
Reflectief
12,5%
4,9%
Troostend
0,0%
0,5%
Gespannen
12,5%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
22,0%
56,5%
Zachte schaduw
28,0%
29,0%
Gematigde luminantie
32,0%
9,3%
Algehele helderheid: licht
16,0%
4,8%
Lichtgevend
2,0%
0,4%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
32,0%
11,9%
Subtiel kleurgebruik
28,0%
55,0%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
21,9%
Duidelijke kleurkracht
16,0%
10,4%
Levendige kleur
0,0%
0,7%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
60,9%
88,1%
Donkere tinten
10,9%
7,5%
Neutrale kleuren
26,1%
3,6%
Pasteltinten
2,2%
0,8%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
40,0%
59,9%
Gebalanceerd
38,0%
29,0%
Levendig
22,0%
11,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
37,5%
Zacht
18,0%
19,3%
Gebalanceerd
14,0%
8,9%
Krachtig contrast
20,0%
7,8%
Verklaring
40,0%
26,4%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
2,0%
4,1%
Zacht gemengd palet
8,0%
10,8%
Evenwichtige harmonie
8,0%
10,8%
Sterke kleurconsistentie
32,0%
61,3%
Harmonieus palet
50,0%
13,0%
Wat zijn de topstukken van Jan Matejko, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Stańczyk during a ball at t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Slag bij Grunwald [Tanne…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
500
De Val van Polen
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
De Grondwet van 3 mei 1791
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
De Pruisische Huldiging
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
0
Copernicus in de toren van…
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
100
Skarga's Preek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
600
Bathory in Pskov
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
700
De Slag bij Grunwald (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
1.000
200
300
800
Stańczyk
0
0
0
0
0
0
0
0
2.700
300
1.400
2.500
Welke apparaten gebruikt het publiek van Jan Matejko?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
14.900
51,6%
telefoons
12.300
42,6%
tablets
1.700
5,9%
Welke talen spreekt het publiek van Jan Matejko?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Frans
700
17,5%
Pools
600
15,0%
Tsjechisch
500
12,5%
Spaans
500
12,5%
Engels
400
10,0%
Italiaans
300
7,5%
Russisch
300
7,5%
Fins
200
5,0%
Turks
200
5,0%
Koreaans
100
2,5%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jan Matejko in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
za 17 Okt
700
zo 18 Okt
200
ma 19 Okt
500
di 20 Okt
800
wo 21 Okt
200
do 22 Okt
400
vr 23 Okt
500
za 24 Okt
1.500
zo 25 Okt
700
ma 26 Okt
400
di 27 Okt
1.000
wo 28 Okt
700
do 29 Okt
300
vr 30 Okt
200
za 31 Okt
800
zo 1 Nov
600
ma 2 Nov
300
di 3 Nov
500
wo 4 Nov
100
do 5 Nov
300
vr 6 Nov
500
za 7 Nov (voorspelling)
800
zo 8 Nov (voorspelling)
400
ma 9 Nov (voorspelling)
300
di 10 Nov (voorspelling)
600
wo 11 Nov (voorspelling)
300
do 12 Nov (voorspelling)
300
vr 13 Nov (voorspelling)
300
za 14 Nov (voorspelling)
800
zo 15 Nov (voorspelling)
400
ma 16 Nov (voorspelling)
300
di 17 Nov (voorspelling)
600
wo 18 Nov (voorspelling)
300
do 19 Nov (voorspelling)
300
vr 20 Nov (voorspelling)
300
za 21 Nov (voorspelling)
800
zo 22 Nov (voorspelling)
400
ma 23 Nov (voorspelling)
300
di 24 Nov (voorspelling)
600
wo 25 Nov (voorspelling)
300
do 26 Nov (voorspelling)
300
vr 27 Nov (voorspelling)
300
Veelgestelde vragen over Jan Matejko
Welke werken van Jan Matejko worden het meest bekeken?
Stańczyk eerst, met 9.800 bezoeken of 36% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Jan Matejko op ArtsDot.com?
28.900 bezoeken in twaalf maanden: 8.500 naar de artiestenpagina en 20.400 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Jan Matejko?
Het publiek komt via apparaten (52%), telefoons (43%) en tablets (6%); apparaten is goed voor 52% van de bezoeken.
Welke talen spreekt het publiek van Jan Matejko?
Frans (18%), Pools (15%) en Tsjechisch (12%). De eerste taal, Frans, beslaat 18% van de bezoekers.
Welke werken van Jan Matejko sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Romantisch (Sfeer) zijn verantwoordelijk voor 51% van de bezoeken, hoewel ze slechts 0% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?