Jan Lebenstein Bezoekersstatistieken & Meest bekeken werken

1930 – 1999

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jan Lebenstein op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

De korte versie voor Jan Lebenstein

Mensen bekijken Axial Figure 197 vaker dan welk ander werk van Jan Lebenstein dan ook: 100 bezoeken in twaalf maanden, of 25% van alles wat bekeken is. Axial Figure en Animal II maken het podium compleet. Jan Lebenstein trok in totaal 500 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 300 voor de kunstwerken. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 300 bezoeken. Eén smaak valt op: Neutrale kleuren (Kleurenpalet) trekt 33% van de bezoeken, terwijl het slechts 12% van de catalogus beslaat.

Top 4: de werken van Jan Lebenstein die het vaakst worden bekeken

Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 4 werken van Jan Lebenstein die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.

  1. Axial Figure 197 1 Axial Figure 197, 1963 100 bezoeken · 25,0%
  2. Axial Figure 2 Axial Figure, 1959 100 bezoeken · 25,0%
  3. Animal II 3 Animal II, 1963 100 bezoeken · 25,0%
  4. Axial Figure 4 Axial Figure, 1960 100 bezoeken · 25,0%

Hoe populair is de Jan Lebenstein-pagina, maand na maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Toon de cijfers achter deze grafiek
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20260300
Aug 20261000
Sep 20261000

Hoeveel aandacht krijgen de werken van Jan Lebenstein in totaal?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Hoe verhouden de populairste werken van Jan Lebenstein zich tot elkaar gedurende het jaar?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Toon de cijfers achter deze grafiek
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Axial Figure 90000000000000
Axial Figure 76000000000000
Axial Figure 19700000000010000
Animal II000000000000
Axial Figure 154000000000000
Axial Figure00000000010000
Axial Figure 68000000000000
Axial Figure 38000000000000
Figure000000000000
Axial Figure00000000010000

In welke talen wordt Jan Lebenstein gelezen?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Jan Lebenstein eruit, en wat is de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Toon de cijfers achter deze grafiek
DagBezoeken
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0

Jan Lebenstein: veelgestelde vragen

Wat is het meest bekeken werk van Jan Lebenstein?

Het is Axial Figure 197: 100 bezoeken, 25% van de weergaven van Jan Lebenstein. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 4.

Hoeveel bezoeken krijgt Jan Lebenstein?

500 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 200 op de artiestenpagina en 300 op de individuele werken.

Is er een bepaald type werk van Jan Lebenstein waar mensen een voorkeur voor hebben?

Ja, Neutrale kleuren (Kleurenpalet): 33% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.