James Fullarton Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1946

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Fullarton op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

James Fullarton: de cijfers in een paar regels

Winter Landscape is de ster: 100 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 25% van alle weergaven van James Fullarton. Vervolgens komen Self Portrait 3 en Summer Blossom. Samen komen de pagina van de kunstenaar (300 bezoeken) en de werken (400 bezoeken) tot een totaal van 700 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (700 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Zacht gemengd palet (Kleurharmonie), met 75% van de bezoeken tegenover 38% van de catalogus.

James Fullarton: 4 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van James Fullarton.

  1. Winter Landscape 1 Winter Landscape 100 bezoeken · 25,0%
  2. Self Portrait 3 2 Self Portrait 3 100 bezoeken · 25,0%
  3. Summer Blossom 3 Summer Blossom 100 bezoeken · 25,0%
  4. Poppies and Cornflowers 4 Poppies and Cornflowers 100 bezoeken · 25,0%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van James Fullarton?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026300400
Aug 202600
Sep 202600

Wanneer worden de werken van James Fullarton bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van James Fullarton, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Self Portrait 2000000000000
Self Portrait 7000000000000
Self Portrait 8000000000000
Hans Meidner000000000000
Self Portrait 5000000000000
Self Portrait 4000000000000
Self Portrait 300000000010000
Self Portrait 9000000000000
Poppies and Cornflowers00000000010000
Self Portrait 6000000000000

Welke talen spreekt het publiek van James Fullarton?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Fullarton in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
ma 21 Sep0
di 22 Sep0
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt (voorspelling)0
di 13 Okt (voorspelling)0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over James Fullarton

Welke werken van James Fullarton worden het meest bekeken?

Winter Landscape eerst, met 100 bezoeken of 25% van de weergaven. 4 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van James Fullarton op ArtsDot.com?

700 bezoeken in twaalf maanden: 300 naar de artiestenpagina en 400 naar de werken.

Welke werken van James Fullarton sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Zacht gemengd palet (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 75% van de bezoeken, hoewel ze slechts 38% van de catalogus beslaan.