Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van James Archer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
James Archer: de cijfers in een paar regels
Merlin and Lancelot - an Incident from - La Morte d-Arthur- is de ster: 900 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 75% van alle weergaven van James Archer. Vervolgens komen Betrothal of Robert Burns and Highland Mary en Portrait of Childs Frick as a Child. Samen komen de pagina van de kunstenaar (100 bezoeken) en de werken (1.100 bezoeken) tot een totaal van 1.200 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Harmonieus palet (Kleurharmonie), met 100% van de bezoeken tegenover 31% van de catalogus.
James Archer: 3 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van James Archer.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van James Archer?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van James Archer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van James Archer, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 33,3% | 100,0% |
| Dramatisch | 33,3% | 0,0% |
| Romantisch | 33,3% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Nostalgisch | 33,3% | 100,0% |
| Romantisch | 33,3% | 0,0% |
| Zwaarmoedig | 33,3% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 51,7% | 16,7% |
| Zachte schaduw | 27,6% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 20,7% | 75,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,7% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 37,9% | 16,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,6% | 8,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 13,8% | 75,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,8% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 44,8% | 8,3% |
| Levendig | 10,3% | 75,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 31,0% | 16,7% |
| Zacht | 10,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 13,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 3,5% | 0,0% |
| Verklaring | 41,4% | 83,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,5% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 3,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 10,3% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 51,7% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 31,0% | 100,0% |
Wat zijn de topstukken van James Archer, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emelye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Smith, 1830 - 186… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caroline Philips, Lady Trev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir George Otto Trevelyan,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Carlyle (1795-1881)… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Legend of Sir Patrick Spens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir William Quiller Orchard… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Pettie, 1839 - 1893. A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir David Murray, 1849 - 19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Ewart Lockhart, 184… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van James Archer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan James Archer in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over James Archer
Welke werken van James Archer worden het meest bekeken?
- Merlin and Lancelot - an Incident from - La Morte d-Arthur- eerst, met 900 bezoeken of 75% van de weergaven. 3 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van James Archer op ArtsDot.com?
- 1.200 bezoeken in twaalf maanden: 100 naar de artiestenpagina en 1.100 naar de werken.
Welke werken van James Archer sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Harmonieus palet (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 100% van de bezoeken, hoewel ze slechts 31% van de catalogus beslaan.