Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jack Levine op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jack Levine: de cijfers in een paar regels
Act Of Legislature is de ster: 200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 10% van alle weergaven van Jack Levine. Vervolgens komen The Last Waltz en Reception in Miami. Samen komen de pagina van de kunstenaar (400 bezoeken) en de werken (1.800 bezoeken) tot een totaal van 2.200 bezoeken. Beste maand: Jul 2026 (1.900 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Donkere tinten (Kleurenpalet), met 31% van de bezoeken tegenover 3% van de catalogus.
Jack Levine: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Jack Levine.
-
1
Act Of Legislature, 1949
200 bezoeken · 10,5%
-
2
The Last Waltz, 1962
100 bezoeken · 5,3%
-
3
Reception in Miami, 1948
100 bezoeken · 5,3%
-
4
Untitled (832)
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Untitled (796)
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Untitled (265)
100 bezoeken · 5,3%
-
7
Untitled (284)
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Untitled (962)
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Untitled (904)
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Untitled (644)
100 bezoeken · 5,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Jack Levine?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 300 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wanneer worden de werken van Jack Levine bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Jack Levine, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 34,0% | 36,8% |
| Zachte schaduw | 38,0% | 36,8% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 26,3% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 6,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,0% | 47,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 26,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 5,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 21,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 81,6% | 69,2% |
| Donkere tinten | 2,6% | 30,8% |
| Neutrale kleuren | 13,2% | 0,0% |
| Monochroom | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 54,0% | 52,6% |
| Gebalanceerd | 44,0% | 26,3% |
| Levendig | 2,0% | 21,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 22,0% | 31,6% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 21,1% |
| Verklaring | 44,0% | 47,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 26,0% | 36,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,0% | 5,3% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 32,0% | 47,4% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 0,0% |
Wat zijn de topstukken van Jack Levine, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (199) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hezekiah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (744) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scribe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (604) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (644) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (904) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl with Red Hair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burlesque Dancer Verso (Unt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Act Of Legislature | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Jack Levine?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jack Levine in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Jack Levine
Welke werken van Jack Levine worden het meest bekeken?
- Act Of Legislature eerst, met 200 bezoeken of 10% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Jack Levine op ArtsDot.com?
- 2.200 bezoeken in twaalf maanden: 400 naar de artiestenpagina en 1.800 naar de werken.
Welke werken van Jack Levine sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Donkere tinten (Kleurenpalet) zijn verantwoordelijk voor 31% van de bezoeken, hoewel ze slechts 3% van de catalogus beslaan.