Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Horatio Mcculloch op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Horatio Mcculloch: de cijfers in een paar regels
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel is de ster: 500 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 26% van alle weergaven van Horatio Mcculloch. Vervolgens komen Kilchurn Castle, Loch Awe en On The Clyde. Samen komen de pagina van de kunstenaar (600 bezoeken) en de werken (1.900 bezoeken) tot een totaal van 2.500 bezoeken. De interesse nam af met 67% tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (2.100 bezoeken). De bezoeken zijn gericht op Neutrale kleuren (Kleurenpalet), met 72% van de bezoeken tegenover 28% van de catalogus.
Horatio Mcculloch: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Horatio Mcculloch.
-
1
Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel, 1845
500 bezoeken · 26,3%
-
2
Kilchurn Castle, Loch Awe, 1854
300 bezoeken · 15,8%
-
3
On The Clyde
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Inverlochy, Fort William
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Landscape
100 bezoeken · 5,3%
-
6
Landscape -
100 bezoeken · 5,3%
-
7
A mid-lothian landscape with edinburgh in the distance
100 bezoeken · 5,3%
-
8
A Scottish Landscape
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Loch Lomond And Ben Lomond
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Ross-shire Landscape
100 bezoeken · 5,3%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Horatio Mcculloch?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.600 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wanneer worden de werken van Horatio Mcculloch bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Horatio Mcculloch, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 10,5% |
| Gematigde luminantie | 38,0% | 63,2% |
| Algehele helderheid: licht | 20,0% | 26,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 28,0% | 5,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 79,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 15,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 64,1% | 27,8% |
| Neutrale kleuren | 28,2% | 72,2% |
| Donkere tinten | 7,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 15,8% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 84,2% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 26,3% |
| Zacht | 8,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 4,0% | 5,3% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 10,5% |
| Verklaring | 62,0% | 57,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 5,3% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 15,8% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 21,1% |
| Harmonieus palet | 38,0% | 57,9% |
Wat zijn de topstukken van Horatio Mcculloch, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Glencoe - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kinlochaline Castle, Morvern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kilchurn Castle, Loch Awe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Loch Lomond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Scene - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Rosslyn Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After culloden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loch Ka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Border Keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke talen spreekt het publiek van Horatio Mcculloch?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Horatio Mcculloch in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 200 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 400 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 400 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Veelgestelde vragen over Horatio Mcculloch
Welke werken van Horatio Mcculloch worden het meest bekeken?
- Edinburgh Castle from the Foot of the Vennel eerst, met 500 bezoeken of 26% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Horatio Mcculloch op ArtsDot.com?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden: 600 naar de artiestenpagina en 1.900 naar de werken.
Welke werken van Horatio Mcculloch sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Neutrale kleuren (Kleurenpalet) zijn verantwoordelijk voor 72% van de bezoeken, hoewel ze slechts 28% van de catalogus beslaan.