Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Honora (Nano) Nagle op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Honora (Nano) Nagle
Mensen bekijken Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769 vaker dan welk ander werk van Honora (Nano) Nagle dan ook: 1.900 bezoeken in twaalf maanden, of 50% van alles wat bekeken is. Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778 en Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770. maken het podium compleet. Honora (Nano) Nagle trok in totaal 3.700 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 3.200 voor de kunstwerken. De trend is licht gedaald: 62% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. Aug 2026 was het hoogtepunt, met 2.400 bezoeken. Bezoeken verdeeld over apparaten (89%) en telefoons (11%). Eén smaak valt op: Monochroom (Kleurenpalet) trekt 50% van de bezoeken, terwijl het slechts 25% van de catalogus beslaat.
Top 3: de werken van Honora (Nano) Nagle die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 3 werken van Honora (Nano) Nagle die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769, 1769
1.900 bezoeken · 50,0%
-
2
Letter 11: Nano Nagle writing to Teresa Mulally, Dublin on 29 September 1778, 1778
1.800 bezoeken · 47,4%
-
3
Letter 7: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons, Ursuline Convent, Paris on 28 September 1770., 1770
100 bezoeken · 2,6%
Hoe populair is de Honora (Nano) Nagle-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 0 |
| Aug 2026 | 100 | 2.300 |
| Sep 2026 | 0 | 900 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Honora (Nano) Nagle in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Honora (Nano) Nagle aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 47,4% |
| Lichtgevend | 50,0% | 52,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 25,0% | 47,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 25,0% | 2,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 50,0% |
| Neutrale kleuren | 50,0% | 47,4% |
| Pasteltinten | 25,0% | 2,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 50,0% | 47,4% |
| Levendig | 50,0% | 52,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 50,0% | 52,6% |
| Zacht | 25,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 47,4% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 0,0% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 100,0% | 100,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Honora (Nano) Nagle zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Letter 11: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.400 | 0 |
| Letter 1: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 800 |
| Letter 7: Nano Nagle writin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Letter 17: Nano Nagle writi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons, tablets of computers: hoe wordt Honora (Nano) Nagle bekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.300 | 89,2% |
| telefoons | 400 | 10,8% |
In welke talen wordt Honora (Nano) Nagle gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Honora (Nano) Nagle eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Honora (Nano) Nagle: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Honora (Nano) Nagle?
- Het is Letter 1: Nano Nagle writing to Miss Fitzsimons on 17 July 1769: 1.900 bezoeken, 50% van de weergaven van Honora (Nano) Nagle. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 3.
Hoeveel bezoeken krijgt Honora (Nano) Nagle?
- 3.700 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 500 op de artiestenpagina en 3.200 op de individuele werken.
Bekijken mensen Honora (Nano) Nagle op een telefoon of op een computer?
- Beide: bezoeken verdeeld over apparaten (89%) en telefoons (11%); apparaten loopt voor met 89%.
Is er een bepaald type werk van Honora (Nano) Nagle waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Monochroom (Kleurenpalet): 50% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.