Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henry Wolf op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henry Wolf: de cijfers in een paar regels
William Makepeace Thackeray is de ster: 400 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 4% van alle weergaven van Henry Wolf. Vervolgens komen A Gentlewoman en Napoleon before the Sphinx. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.900 bezoeken) en de werken (8.400 bezoeken) tot een totaal van 10.300 bezoeken. De interesse stijgt, met 20% meer bezoeken tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (8.500 bezoeken). Per apparaat: apparaten (92%), telefoons (7%) en tablets (1%). De bezoeken zijn gericht op Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte), met 60% van de bezoeken tegenover 48% van de catalogus.
Henry Wolf: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Henry Wolf.
-
1
William Makepeace Thackeray, 1911
400 bezoeken · 4,1%
-
2
A Gentlewoman, 1906
300 bezoeken · 3,1%
-
3
Napoleon before the Sphinx, 1888
300 bezoeken · 3,1%
-
4
Who Sits at the Little Marble Tables, 1887
200 bezoeken · 2,0%
-
5
The Walk to Bethlehem, 1897
200 bezoeken · 2,0%
-
6
The Lovers, 1895
200 bezoeken · 2,0%
-
7
Lying in Wait, 1885
200 bezoeken · 2,0%
-
8
Mrs. Marie Sterner, 1899
200 bezoeken · 2,0%
-
9
Cynthia Sherwood, 1895
200 bezoeken · 2,0%
-
10
At Kissingen, 1890
200 bezoeken · 2,0%
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Henry Wolf?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 700 | 7.800 |
| Aug 2026 | 200 | 300 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 100 |
Wanneer worden de werken van Henry Wolf bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Henry Wolf, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 2,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 12,2% |
| Algehele helderheid: licht | 48,0% | 60,2% |
| Lichtgevend | 22,0% | 27,6% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 92,0% | 92,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 8,0% | 7,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 80,0% | 76,5% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 23,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 6,0% | 10,2% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 5,1% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 11,2% |
| Verklaring | 76,0% | 73,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 1,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 43,9% |
| Harmonieus palet | 50,0% | 55,1% |
Wat zijn de topstukken van Henry Wolf, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reverie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Quiet Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs. Marie Sterner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mercedes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian Hunting Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Challenge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Irving at Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| San Antonio Mission | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bucking Bronco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruikt het publiek van Henry Wolf?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 9.500 | 92,2% |
| telefoons | 700 | 6,8% |
| tablets | 100 | 1,0% |
Welke talen spreekt het publiek van Henry Wolf?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 700 | 58,3% |
| Spaans | 200 | 16,7% |
| Koreaans | 100 | 8,3% |
| Russisch | 100 | 8,3% |
| Turks | 100 | 8,3% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Henry Wolf in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 400 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 100 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 100 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 100 |
| za 7 Nov | 500 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 400 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 400 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 500 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 500 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 100 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 600 |
Veelgestelde vragen over Henry Wolf
Welke werken van Henry Wolf worden het meest bekeken?
- William Makepeace Thackeray eerst, met 400 bezoeken of 4% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Henry Wolf op ArtsDot.com?
- 10.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.900 naar de artiestenpagina en 8.400 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Henry Wolf?
- Het publiek komt via apparaten (92%), telefoons (7%) en tablets (1%); apparaten is goed voor 92% van de bezoeken.
Welke werken van Henry Wolf sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
- Stukken met het label Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 60% van de bezoeken, hoewel ze slechts 48% van de catalogus beslaan.