Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Henri Biva op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Henri Biva in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Woodland interior with brook het meest bekeken werk van Henri Biva op ArtsDot.com: 300 weergaven, goed voor 27% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen Looking out onto a lake on a summer day en Forest in the spring. In totaal waren er 1.300 bezoeken aan Henri Biva: 500 aan de artiestenpagina en 800 aan de pagina's van individuele werken. De drukste maand was Jul 2026, met 900 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 91% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 67% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 7 meest bekeken werken van Henri Biva
Dit zijn de 7 werken van Henri Biva die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
-
1
Woodland interior with brook
300 bezoeken · 27,3%
-
2
Looking out onto a lake on a summer day
200 bezoeken · 18,2%
-
3
Forest in the spring
200 bezoeken · 18,2%
-
4
Les nenuphar
100 bezoeken · 9,1%
-
5
A Quiet Stretch Of The River
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Flowers near a well
100 bezoeken · 9,1%
-
7
By The River
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Henri Biva per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Henri Biva bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Henri Biva?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 20,0% | 18,2% |
| Zachte schaduw | 60,0% | 63,6% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 18,2% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 13,3% | 18,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 66,7% | 45,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,0% | 36,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 13,3% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 73,3% | 63,6% |
| Levendig | 13,3% | 18,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 33,3% | 36,4% |
| Gebalanceerd | 26,7% | 27,3% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 18,2% |
| Verklaring | 20,0% | 18,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 13,3% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 66,7% | 90,9% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 0,0% |
Welke werken van Henri Biva worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Looking out onto a lake on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest in the spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| A sun drenched river view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les nenuphar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The river | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| By The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Scene in Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tranquility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market At Jaffa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Stretch Of The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Welke talen spreken de bezoekers van Henri Biva?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 100 | 33,3% |
| Engels | 100 | 33,3% |
| Pools | 100 | 33,3% |
Hoeveel bezoeken krijgt Henri Biva per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 2.400 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 3.400 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 4.300 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 5.000 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Henri Biva op ArtsDot.com
Welke werken van Henri Biva zijn het populairst?
- Woodland interior with brook is het populairste werk met 300 weergaven (27% van alle weergaven van Henri Biva). De bovenstaande ranglijst bevat de 7 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Henri Biva op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Henri Biva 1.300 bezoeken: 500 op de artiestenpagina en 800 op de pagina's van individuele werken.
Welke soort werken geven de bezoekers van Henri Biva de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 91% van de bezoeken, tegenover 67% van de catalogus van de kunstenaar.