Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Hendrick Avercamp op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Hendrick Avercamp: de cijfers in een paar regels
Winterlandschap met schaatsers is de ster: 1.800 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 21% van alle weergaven van Hendrick Avercamp. Vervolgens komen Winter Landscape with Skaters near a Village en Winter Landscape with Skaters. Samen komen de pagina van de kunstenaar (2.400 bezoeken) en de werken (7.700 bezoeken) tot een totaal van 10.100 bezoeken. De interesse stijgt, met 31% meer bezoeken tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 (6.800 bezoeken). Per apparaat: apparaten (83%), telefoons (13%) en tablets (4%). De bezoeken zijn gericht op Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie), met 69% van de bezoeken tegenover 42% van de catalogus.
Hendrick Avercamp: 10 werken die mensen als eerste bekijken
Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Hendrick Avercamp.
Wanneer bezoeken mensen de pagina van Hendrick Avercamp?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Gegevenstabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
200
100
Jul 2026
1.400
5.400
Aug 2026
400
900
Sep 2026
400
1.300
Wanneer worden de werken van Hendrick Avercamp bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen de bezoekers van Hendrick Avercamp, vergeleken met wat de kunstenaar heeft gemaakt?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Gegevenstabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Nostalgisch
33,3%
52,9%
Sereniteit
20,0%
37,2%
Sereniteit
46,7%
9,8%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Nostalgisch
40,0%
39,2%
Sereniteit
26,7%
27,5%
Sereniteit
26,7%
25,5%
Speels
0,0%
5,9%
Reflectief
6,7%
2,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
2,0%
0,0%
Zachte schaduw
10,0%
2,3%
Gematigde luminantie
20,0%
24,4%
Algehele helderheid: licht
48,0%
62,8%
Lichtgevend
20,0%
10,5%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
38,0%
33,7%
Subtiel kleurgebruik
42,0%
58,1%
Gematigd zachte verzadiging
16,0%
5,8%
Duidelijke kleurkracht
4,0%
2,3%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
82,2%
91,6%
Aardse tinten
15,6%
8,4%
Monochroom
2,2%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
32,0%
20,9%
Gebalanceerd
50,0%
72,1%
Levendig
18,0%
7,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
8,0%
0,0%
Zacht
12,0%
8,1%
Gebalanceerd
18,0%
5,8%
Krachtig contrast
14,0%
20,9%
Verklaring
48,0%
65,1%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
10,0%
8,1%
Zacht gemengd palet
10,0%
12,8%
Evenwichtige harmonie
4,0%
3,5%
Sterke kleurconsistentie
42,0%
68,6%
Harmonieus palet
34,0%
7,0%
Wat zijn de topstukken van Hendrick Avercamp, maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Gegevenstabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Winterlandschap met schaats…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
800
Frozen River with Skaters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Winter Landscape with Skate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
A Scene on the Ice near a T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Winter Scene with Skaters…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter Landscape with Skate…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Scene on the Ice near a B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter Scene
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Welke apparaten gebruikt het publiek van Hendrick Avercamp?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Gegevenstabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
8.400
83,2%
telefoons
1.300
12,9%
tablets
400
4,0%
Welke talen spreekt het publiek van Hendrick Avercamp?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Gegevenstabel
Taal
Bezoeken
Delen
Tsjechisch
200
25,0%
Italiaans
200
25,0%
Spaans
100
12,5%
Frans
100
12,5%
Nederlands
100
12,5%
Slovaaks
100
12,5%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Hendrick Avercamp in de komende drie weken?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Gegevenstabel
Dag
Bezoeken
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
400
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
300
vr 2 Okt
200
za 3 Okt
200
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
300
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
400
do 15 Okt
100
vr 16 Okt
1.400
za 17 Okt
900
zo 18 Okt (voorspelling)
300
ma 19 Okt (voorspelling)
400
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
400
do 22 Okt (voorspelling)
400
vr 23 Okt (voorspelling)
1.500
za 24 Okt (voorspelling)
1.100
zo 25 Okt (voorspelling)
300
ma 26 Okt (voorspelling)
400
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
400
do 29 Okt (voorspelling)
400
vr 30 Okt (voorspelling)
1.700
za 31 Okt (voorspelling)
1.300
zo 1 Nov (voorspelling)
400
ma 2 Nov (voorspelling)
500
di 3 Nov (voorspelling)
0
wo 4 Nov (voorspelling)
500
do 5 Nov (voorspelling)
500
vr 6 Nov (voorspelling)
2.000
za 7 Nov (voorspelling)
1.500
Veelgestelde vragen over Hendrick Avercamp
Welke werken van Hendrick Avercamp worden het meest bekeken?
Winterlandschap met schaatsers eerst, met 1.800 bezoeken of 21% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.
Hoe groot is het publiek van Hendrick Avercamp op ArtsDot.com?
10.100 bezoeken in twaalf maanden: 2.400 naar de artiestenpagina en 7.700 naar de werken.
Welke apparaten trekken het publiek van Hendrick Avercamp?
Het publiek komt via apparaten (83%), telefoons (13%) en tablets (4%); apparaten is goed voor 83% van de bezoeken.
Welke werken van Hendrick Avercamp sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?
Stukken met het label Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) zijn verantwoordelijk voor 69% van de bezoeken, hoewel ze slechts 42% van de catalogus beslaan.
AStudio-assistentOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?