Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Harry Rutherford op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
De korte versie voor Harry Rutherford
Mensen bekijken Sunday Afternoon, Hyde vaker dan welk ander werk van Harry Rutherford dan ook: 1.000 bezoeken in twaalf maanden, of 44% van alles wat bekeken is. Mill Girls, Ashton, Lancashire en The Custodian maken het podium compleet. Harry Rutherford trok in totaal 1.200 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 800 voor de kunstwerken. De trend is stijgend: 100% meer bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. Jul 2026 was het hoogtepunt, met 500 bezoeken. Eén smaak valt op: Donker (Lichtsterkte) trekt 43% van de bezoeken, terwijl het slechts 4% van de catalogus beslaat.
Top 8: de werken van Harry Rutherford die het vaakst worden bekeken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken, niet op basis van catalogusscore: de 8 werken van Harry Rutherford die het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com in twaalf maanden.
-
1
Sunday Afternoon, Hyde
1.000 bezoeken · 43,5%
-
2
Mill Girls, Ashton, Lancashire, 1948
400 bezoeken · 17,4%
-
3
The Custodian, 1947
400 bezoeken · 17,4%
-
4
September, Mottram, Cheshire
100 bezoeken · 4,3%
-
5
Theatre Royal, Hyde, Tameside, 1926
100 bezoeken · 4,3%
-
6
Suburban Summer, 1935
100 bezoeken · 4,3%
-
7
Penzance, 1930
100 bezoeken · 4,3%
-
8
The Opening of the Chartists' Meeting House, Hyde
100 bezoeken · 4,3%
Hoe populair is de Harry Rutherford-pagina, maand na maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 400 |
Hoeveel aandacht krijgen de werken van Harry Rutherford in totaal?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke stijlen trekken de bezoekers van Harry Rutherford aan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,9% | 43,5% |
| Zachte schaduw | 42,3% | 21,7% |
| Gematigde luminantie | 34,6% | 34,8% |
| Algehele helderheid: licht | 11,5% | 0,0% |
| Lichtgevend | 7,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,8% | 30,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 61,5% | 69,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 7,7% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 68,4% | 100,0% |
| Neutrale kleuren | 26,3% | 0,0% |
| Donkere tinten | 5,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 19,2% | 26,1% |
| Gebalanceerd | 76,9% | 73,9% |
| Levendig | 3,9% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 19,2% | 0,0% |
| Zacht | 30,8% | 69,6% |
| Gebalanceerd | 19,2% | 4,3% |
| Krachtig contrast | 7,7% | 17,4% |
| Verklaring | 23,1% | 8,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,5% | 13,0% |
| Zacht gemengd palet | 19,2% | 17,4% |
| Evenwichtige harmonie | 23,1% | 21,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 42,3% | 47,8% |
| Harmonieus palet | 3,9% | 0,0% |
Hoe verhouden de populairste werken van Harry Rutherford zich tot elkaar gedurende het jaar?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Opening of the Chartist… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| September, Mottram, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon, Hyde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 |
| Yorkshire Street, Oldham, L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from the Studio Window… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sennen Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Comedians (Hyde Theatre) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Sickert's Class | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Theatre Royal, Hyde, Tamesi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Penzance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen wordt Harry Rutherford gelezen?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoe zien de dagelijkse bezoeken aan Harry Rutherford eruit, en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de cijfers achter deze grafiek
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 100 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 1.000 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Harry Rutherford: veelgestelde vragen
Wat is het meest bekeken werk van Harry Rutherford?
- Het is Sunday Afternoon, Hyde: 1.000 bezoeken, 44% van de weergaven van Harry Rutherford. De bovenstaande lijst loopt terug tot nummer 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Harry Rutherford?
- 1.200 in de afgelopen twaalf maanden, waarvan 400 op de artiestenpagina en 800 op de individuele werken.
Is er een bepaald type werk van Harry Rutherford waar mensen een voorkeur voor hebben?
- Ja, Donker (Lichtsterkte): 43% van de bezoeken voor 4% van de catalogus.