Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Harry Bush op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Harry Bush in een oogopslag
In de afgelopen twaalf maanden was Interior of Barracks, 17 A. A. Coy, North Queensferry het meest bekeken werk van Harry Bush op ArtsDot.com: 100 weergaven, goed voor 50% van alle weergaven van het werk van de kunstenaar. Daarop volgen The Christmas Tree. In totaal waren er 6.400 bezoeken aan Harry Bush: 6.300 aan de artiestenpagina en 100 aan de pagina's van individuele werken. De aandacht nam iets af: het aantal bezoeken daalde met 29% van Sep 2026 naar Okt 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 4.800 bezoeken. Mensen browsen op telefoons (73%), apparaten (20%) en tablets (6%). Bezoekers hebben een voorkeur voor Donker (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken gingen naar dergelijke werken, die 17% van de catalogus van de kunstenaar vormen.
De 2 meest bekeken werken van Harry Bush
Dit zijn de 2 werken van Harry Bush die de afgelopen twaalf maanden het vaakst zijn geopend op ArtsDot.com, in volgorde van de meeste weergaven.
Hoeveel mensen bezoeken de pagina van Harry Bush per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 4.700 | 100 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sep 2026 | 700 | 0 |
| Okt 2026 | 500 | 0 |
Hoe vaak worden de werken van Harry Bush bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke werken kiezen de bezoekers van Harry Bush?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 16,7% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 16,7% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 66,7% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 0,0% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 50,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,7% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 50,0% |
| Levendig | 16,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,7% | 0,0% |
| Zacht | 50,0% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 50,0% |
| Krachtig contrast | 16,7% | 0,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 33,3% | 50,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 33,3% | 50,0% |
| Harmonieus palet | 33,3% | 0,0% |
Welke werken van Harry Bush worden maandelijks het meest bekeken?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Christmas Tree | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Bombed House, Merton | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Corner of Merton, 16 Augu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Barracks, 17 A.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| December Sunshine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Laggard Leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Harry Bush?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 4.700 | 73,4% |
| apparaten | 1.300 | 20,3% |
| tablets | 400 | 6,2% |
Welke talen spreken de bezoekers van Harry Bush?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 300 | 60,0% |
| Engels | 100 | 20,0% |
| Spaans | 100 | 20,0% |
Hoeveel bezoeken krijgt Harry Bush per dag, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 100 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 100 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over Harry Bush op ArtsDot.com
Welke werken van Harry Bush zijn het populairst?
- Interior of Barracks, 17 A. A. Coy, North Queensferry is het populairste werk met 100 weergaven (50% van alle weergaven van Harry Bush). De bovenstaande ranglijst bevat de 2 meest bekeken werken.
Hoeveel mensen bekijken Harry Bush op ArtsDot.com?
- In de afgelopen twaalf maanden ontving Harry Bush 6.400 bezoeken: 6.300 op de artiestenpagina en 100 op de pagina's van individuele werken.
Op welke apparaten surfen de bezoekers van Harry Bush?
- Voornamelijk via telefoons (73%), apparaten (20%) en tablets (6%): 73% van de bezoeken komt van telefoons.
Welke soort werken geven de bezoekers van Harry Bush de voorkeur?
- Ze geven de voorkeur aan Donker (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus van de kunstenaar.