Harold Hopps Publiek & Populariteit op ArtsDot.com

1879 – 1967

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Harold Hopps op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Harold Hopps: de cijfers in een paar regels

Higher Bebington, Wirral is de ster: 1.200 bezoeken in de afgelopen twaalf maanden, 22% van alle weergaven van Harold Hopps. Vervolgens komen Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 en Wallasey Mill, Wirral. Samen komen de pagina van de kunstenaar (1.500 bezoeken) en de werken (3.600 bezoeken) tot een totaal van 5.100 bezoeken. De interesse nam af met 29% tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 (3.700 bezoeken). Per apparaat: apparaten (69%), telefoons (29%) en tablets (2%). De bezoeken zijn gericht op Gematigde luminantie (Lichtsterkte), met 63% van de bezoeken tegenover 34% van de catalogus.

Harold Hopps: 10 werken die mensen als eerste bekijken

Elk onderstaand werk is de afgelopen twaalf maanden bekeken door echte bezoekers op ArtsDot.com. Rang 1 is het meest bekeken werk van Harold Hopps.

  1. Higher Bebington, Wirral 1 Higher Bebington, Wirral, 1917 1.200 bezoeken · 22,2%
  2. Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 2 Wallasey, Wirral, Church Hill, 1856 300 bezoeken · 5,6%
  3. Wallasey Mill, Wirral 3 Wallasey Mill, Wirral 300 bezoeken · 5,6%
  4. Yorkshire Moors 4 Yorkshire Moors 300 bezoeken · 5,6%
  5. Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral 5 Red and Yellow Noses, New Brighton, Wirral, 1902 200 bezoeken · 3,7%
  6. Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral 6 Old Grammar School, Foot of the Breck, Wallasey, Wirral, 1909 200 bezoeken · 3,7%
  7. Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral 7 Magazine Brow with Liscard Battery, Wallasey, Wirral, 1935 200 bezoeken · 3,7%
  8. Bidston Hall Farm, Wirral 8 Bidston Hall Farm, Wirral, 1915 200 bezoeken · 3,7%
  9. Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral 9 Ivy House Farm, Saughall Massie, Wirral, 1918 200 bezoeken · 3,7%
  10. Storeton Ridge, Wirral 10 Storeton Ridge, Wirral, 1916 200 bezoeken · 3,7%

Wanneer bezoeken mensen de pagina van Harold Hopps?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Gegevenstabel
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20268002.900
Aug 2026100100
Sep 2026400300
Okt 2026200300

Wanneer worden de werken van Harold Hopps bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Wat zijn de topstukken van Harold Hopps, maand voor maand?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Gegevenstabel
KunstwerkNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026Okt 2026
Higher Bebington, Wirral000000001000200200
Wallasey, Wirral, Claremoun…000000000000
Storeton Ridge, Wirral00000000100000
Magazine Brow with Liscard…00000000100000
Red and Yellow Noses, New B…00000000200000
Egremont Ferry, Wallasey, W…000000000000
View from the End of Bidsto…000000000000
Gayton Mill, Wirral000000000000
Breck Road, Wallasey, Wirral000000000000
Irby Mill, Wirral000000000000

Welke apparaten gebruikt het publiek van Harold Hopps?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Gegevenstabel
ApparaatBezoekenDelen
apparaten3.50068,6%
telefoons1.50029,4%
tablets1002,0%

Welke talen spreekt het publiek van Harold Hopps?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Gegevenstabel
TaalBezoekenDelen
Engels200100,0%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Harold Hopps in de komende drie weken?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Gegevenstabel
DagBezoeken
za 17 Okt0
zo 18 Okt500
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt0
vr 30 Okt0
za 31 Okt900
zo 1 Nov0
ma 2 Nov0
di 3 Nov0
wo 4 Nov0
do 5 Nov0
vr 6 Nov0
za 7 Nov (voorspelling)700
zo 8 Nov (voorspelling)400
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)800
zo 15 Nov (voorspelling)400
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)0
wo 18 Nov (voorspelling)0
do 19 Nov (voorspelling)0
vr 20 Nov (voorspelling)0
za 21 Nov (voorspelling)900
zo 22 Nov (voorspelling)500
ma 23 Nov (voorspelling)0
di 24 Nov (voorspelling)0
wo 25 Nov (voorspelling)0
do 26 Nov (voorspelling)0
vr 27 Nov (voorspelling)0

Veelgestelde vragen over Harold Hopps

Welke werken van Harold Hopps worden het meest bekeken?

Higher Bebington, Wirral eerst, met 1.200 bezoeken of 22% van de weergaven. 10 werken staan hoger in de lijst.

Hoe groot is het publiek van Harold Hopps op ArtsDot.com?

5.100 bezoeken in twaalf maanden: 1.500 naar de artiestenpagina en 3.600 naar de werken.

Welke apparaten trekken het publiek van Harold Hopps?

Het publiek komt via apparaten (69%), telefoons (29%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 69% van de bezoeken.

Welke werken van Harold Hopps sluiten het beste aan bij de smaak van de bezoekers?

Stukken met het label Gematigde luminantie (Lichtsterkte) zijn verantwoordelijk voor 63% van de bezoeken, hoewel ze slechts 34% van de catalogus beslaan.